Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Kolor podłogi bagażnika N15


Gość wwl
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie. Interesuje mnie jaki macie kolor w N15 po lifcie i przed w bagażnikach, szczególnie w tych 3drzwiowych.

U mnie była "kość słoniowa", a lakiernik w uparte mówi mi że powinna być czarna, tylko pas przy podłodze pod siedzeniami powinien być w kolorze kości. Jak jest u Was ?? Jeśli możecie, prosiłbym o fotki :)

 

Z góry dzięki. Sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piotrek

W mojej Almerce kolor wewnątrz bagażnika jest właśnie tak jakby kość słoniowa.

 

P.S.

A ja znowu miałem stłuczkę, niby delikatną ale mój przedni zderzaczek jest uszkodzony, na szczęście nie z mojej winy ale po przejściach.........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie. Interesuje mnie jaki macie kolor w N15 po lifcie i przed w bagażnikach, szczególnie w tych 3drzwiowych.

U mnie była "kość słoniowa", a lakiernik w uparte mówi mi że powinna być czarna, tylko pas przy podłodze pod siedzeniami powinien być w kolorze kości. Jak jest u Was ?? Jeśli możecie, prosiłbym o fotki :)

Masz na mysli blache? Hmm... Czerwona - jak reszta auta. Przed liftem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje wrazenie jest takie..... po lifcie podloga byla w kolorze kosci sloniowej a przed liftem cala pod kolor....

Ciekawe czy ktos obali ta teorie. Aby szybko bo mi pomalowali podloge na czarno uh :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje wrazenie jest takie..... po lifcie podloga byla w kolorze kosci sloniowej a przed liftem cala pod kolor....

Ciekawe czy ktos obali ta teorie. Aby szybko bo mi pomalowali podloge na czarno uh :)

Noo... slowa Sonara obalaja Twoja teorie:

Taki jak auto na zewnątrz tylko bez połysku

Almera N15 1,6 GX(ale z klimą)/99 sedan niebieski metalik

99 znaczy ma po lifcie. Czy ja czegos nie rozumiem? Czyli ty powiniennes miec kosc sloniowa wg. Twoich slow, wiec dlaczego chcesz czarna? :roll: Hmm..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mazneli mi na razie na czarny mat.......

Ale ja poprzednio mialem kosci sloniowa bo mam fotki nawet.

Tylko zastanawia mnie czy ktos mi to maznal wczesniej na kosc sloniowa czy tak ma byc.

Polowa mowi tak, polowa tak... i co teraz ??

Z tego co przy sprzedazy ja ogladalem, to nie byla ruszana podloga tylko prawy gorny tyl.

Co do koloru zawsze mozna zmienic puki jest niezlozona i schnie na lakierni podklad...

 

Sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mazneli mi na razie na czarny mat.......

Ale ja poprzednio mialem kosci sloniowa bo mam fotki nawet.

Tylko zastanawia mnie czy ktos mi to maznal wczesniej na kosc sloniowa czy tak ma byc.

Zostaw czarna. Ladniejsza :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja almera jest na 110% po lifcie i podłoga jest w kolorze nadwozia.

Z tego wynika, ze kosc sloniowa mialy tylko te, przy lakierowaniu ktorych braklo oryginalnego lakieru :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze i to dla Ciebie jest funny ale po odkreceniu blotnikow z przodu widac ze duza czesc ramy jest w takim kolorze....

Hmm... A jestes pewien, ze Twoja Almera zawsze byla czarna? :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja Almera byla rozowa, pozniej blekitna w biale kropki, a pozniej kosc sloniowa, ale ze kolor byl malo trendy, to ktos musial walnac ja na czarno. Od tych operacji teraz jest szersza i wyzsza o 20cm. Cos jeszcze pedroz ??

Temat z zalozenia nie byl zartem a mial byc szczera podpowiedza. Dzieki ze napisales jak Twoja wyglada.

Teraz koniec wyglupow, bo sie robi nieciekawie.

 

Pozdro 700

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja Almera byla rozowa, pozniej blekitna w biale kropki, a pozniej kosc sloniowa, ale ze kolor byl malo trendy, to ktos musial walnac ja na czarno. Od tych operacji teraz jest szersza i wyzsza o 20cm. Cos jeszcze pedroz ??

Temat z zalozenia nie byl zartem a mial byc szczera podpowiedza. Dzieki ze napisales jak Twoja wyglada.

Teraz koniec wyglupow, bo sie robi nieciekawie.

 

Omatkoboska. Zes sie uniosl. Nie mialem zamiaru Cie urazic, ale skoro tak to odebrales, to sorki. Nie odzywam sie wiecej. :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Stranger

Jeśli robisz autko dla siebie to się nie szczyp, tylko maluj tak, żeby Tobie odpowiadało. Jak będziesz ją kiedyś sprzedawał to i tak wątpię żebyś trafił na takiego znawcę, żeby wiedział czy fabrycznie podłoga była czarna czy w kość słoniową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pedroz ja sie nie unosze bo tez zazartowalem. Lubie zartowac ale co za duzo to nie zdrowo z Twoimi odpowiedziami w kontekscie zartu. Serio mi zalezy zeby to bylo zrobione jak najlepiej. Sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lakiernik do dzis sie krzywo patrzy na mnie, a miałem tak jak na fotce widać :

podloga.jpg

 

i tak zostało...

 

Stoi polakierowana, teraz tylko złożyć i zobaczymy jak długo z nią wytrzymam.

Sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki jak auto na zewnątrz tylko bez połysku

 

Moja almera jest na 110% po lifcie i podłoga jest w kolorze nadwozia.

Mój sedanik jest po lifcie i kolor podłogi w bagażniku jest TAKI SAM jak reszta nadwozia.

 

Wersja po lifcie i kolor jest taki sam jak nadwozia tylko matowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Stranger
ja mam też kolor nadwozia ale matowy,

kiedy ten lift był i co obejmował?

w 1998?

Lift był jesienią '97. Obejmował zmianę świateł przednich i tylnych, zmianę grill'a przedniego, zderzaka przedniego, w środku zmieniła się nieznacznie tablica przyrządów ( pojawiły się wyświetlacze LCD w miejsce bębenkowych ) i boczki drzwi. Dodatkowo antenkę przeniesiono ze złupka na środek dachu... I to chyba tyle ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...