Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Kolor podłogi bagażnika N15


Gość wwl
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam przed liftem sedanika i jest w takim samym kolorze co na zewnątrz, a co do liftu to ja mam z grudnia 97 i na pewno niema w nim żadnego liftu.

 

Dodaj jeszcze poprawki w skrzyni biegów po lifcie są troszkę dłuższe biegi czyli dłużej można ciągnąć na każdym biegu, tak gdzieś pisało

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Dodatkowo antenkę przeniesiono ze złupka na środek dachu... I to chyba tyle ;)

 

Nie koniecznie ... kolega ma N15 sedana z 1999 roku i ma natenę na słupku ostatnio widziałem też z końca 1998 hathbeka też z anteną na słupku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Stranger
... Dodatkowo antenkę przeniesiono ze złupka na środek dachu... I to chyba tyle ;)

 

Nie koniecznie ... kolega ma N15 sedana z 1999 roku i ma natenę na słupku ostatnio widziałem też z końca 1998 hathbeka też z anteną na słupku :)

Fakt, że w sedanach została na słupku, ale hatchbacki wszystkie miały przeniesioną na tył. Zatem widziany przez Ciebie hatchback był mocno podejrzany...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Temat bardzo stary ale z racji tego ze bede poprawial bagaznik chcialbym o cos Was poprosic.

Czy jest ktos kto ma niemetalizowana Almerke z podloga w kolorze kosci sloniowej (nie musi byc koniecznie hatchback) i moze zrobic fotke bagaznika i jak ona wyglada ?

Chodzi mi dokladniej jak jest zrobione przejscie koloru kosci sloniowej w bazowy.

A moze ktos jest z Wawy i moge zobaczyc to na wlasne oczka ?

Z gory dzieki.

Sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat bardzo stary ale z racji tego ze bede poprawial bagaznik chcialbym o cos Was poprosic.

Czy jest ktos kto ma niemetalizowana Almerke z podloga w kolorze kosci sloniowej (nie musi byc koniecznie hatchback) i moze zrobic fotke bagaznika i jak ona wyglada ?

Chodzi mi dokladniej jak jest zrobione przejscie koloru kosci sloniowej w bazowy.

A moze ktos jest z Wawy i moge zobaczyc to na wlasne oczka ?

Z gory dzieki.

Sławek

 

u mnie w bagazniku cos w takim kolorze wystepuje, mozemy sie gdzies spotkac to obejrzysz. tyle ze moja metalik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...