Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

k10 gaśnie!!!


Gość lipass
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

hm no ciekawe :) nie czuc nic z rury poza spalonym gazem... elektrozawor to pewnie takie cos z dwoma kablami z taka wajcha co jak ja przestawie to mam wiecznie benzynke... przez to przechodzi do gaznika? ale jaja... jak to sprawdzic>? wypiac wezyk za tym odpalic na gazie i zobaczyc czy bedzie sie lala benzyna>>?

 

[ Dodano: Wto 25 Lis, 2008 21:47 ]

a jest taki elektrozawor odcinajacy lpg po przelaczeniu na bryne>?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elektrozawor to pewnie takie cos z dwoma kablami

Dokładnie to

a jest taki elektrozawor odcinajacy lpg po przelaczeniu na bryne>?

Powinien być drugi na rurce gazowej

 

wypiac wezyk za tym odpalic na gazie i zobaczyc czy bedzie sie lala benzyna>>?

W sumie to najlepszy sposób,ale sobie go przedłuż i wsadź do jakiejś butelki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie jestem po sprawdzeniu. NIe przedluzylem tego. Poprostu wypialem wezyc ten juz za tym zaworem wlaczylem auto na gazie i nic.... sucho. 15minut gazowania a sucho... przelaczylem na benzyne wlozylem butelke zamiast wezyka i benzynka miala cisnienie idealne i jest to sama benzynka... nie zostawia plam czyli nie ma oleju zaciagnietego przez pompke (tylko taki sposob wymyslilem :) i jeszcze na palcach mialem benzyne ta co poleciala i litr ze stacji konsystencja taka sama po wyschnieciu identyczny smrodzik i na rekach nie zostaje nic tlustego ani po jednej ani po drugiej..) czyli zdrowy.. moze poprostu mi zwyczajnie paruje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze wymieniłem pompę paliwa i nic to nie dało. Dalej mi mikrolot gaśnie, nawet już nie wyjeżdżam z garażu. Może ktoś opisze jeszcze jak czyścić dyszę wolnych obrotów. Będę wdzięczny za każdą podpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odkrecic trzeba taka srube co wchodzi do gaznika i ona ma kabelek. A jedno pytanie kiedy wymieniles filtr powietrza i na jaki i filtr paliwa i na jaki>? ja sie pochwale...

 

po wymianie kopulki palca kabli swiec i filtra gazu auto z 8.5lpg zeszlo na 4.85!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! SZOK ale dzis przejechalem prawie 300km dwa razy tankowalem jak bylo 150km przejechane i wchodzilo 7.28 gazu za pierwszym tankowaniem za drugim 7.24LPG ja jestem w szoku brak mi slow :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest niemozliwe, masz za ubogą mieszanke... normalnie mikra na benzynie pali minimum 5litrow PB w trasie... wiec nie mozliwe jest 4,85 i to LPG... splynie CI niedlugo glowica od takiej jazdy.. a w k10 zawory lubią sie wypalac od ubogiej mieszanki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ruszany gaz. poprostu wymienilem te rzeczy co pisalem i tak jest ;D auto ma moc delikatnie mniejsza niz na bezynie wiec za ubogo nie jest napewno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po wymianie kopulki palca kabli swiec i filtra gazu auto z 8.5lpg zeszlo na 4.85!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! SZOK

znając życie miałeś dotankowany zbiornik ponad stan gdy zawór odbija i później dotankowałeś prawidłowo na maksa i stąd takie spalanie. Mnie też takie spalanie raz wyszło jak wracałem z Niemiec ale się skapowałem o co chodzi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale tankowalem dwa razy na tej samej stacji :):D zobaczymy moze jutro bo dzis juz mam prawie 80km na liczniku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

:sylwester: Lepiej później niż wcale ale w końcu znalazłem przyczynę gaśnięcia podczas jazdy i problemów z odpalaniem mojej micruni. Wymieniłem filtry, kable w-n, świece, pompę paliwa, cewkę a przyczyną był aparat zapłonowy :diabel: Przynajmniej mam połowę nowych części hehe Pieniędzy i czasu trochę mnie to kosztowało ale nic nie zastąpi dźwięku tego silnika.

:one:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...