Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Sprężyny n14


Gość Xzandafer
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Xzandafer

Mam zamiar w najbliższym czasie zmienić sprężyny na obniżające. Chciałbym jednak spytać kto z Was jeździ obniżonym N14 :?: Jeśli jeździ ktoś, to proszę o info na jakich sprężynkach (tzn. ile w dół) i fotki, fotki, fotki, bo przede wszystkim po to założyłem topic, aby zobaczyć jak wygląda N14 przy różnych wariantach. Nie obchodzi mnie, które są twarde a które miękkie - jakie będą, takie będą. Żadnych VT nie wstawiać, bo to już milion razy robiłem.

Generalnie jestem ciekaw jak wygląda auto na Platimexach -35mm... Ktoś z Was takie ma na N14 :?: I na maxymalnym obniżeniu - jakieś 60mm, ale takim to raczej nikt nie jeździ :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siostra w swoim N14 ma zawieszenie Eibacha, niestety nie wiem ile jest obnizone ale w porownaniu do mojego jest troche nizej i fajniej wygląda. Co do zachowania na drodze samochod jest minimalnie stabilniejszy ( tak mi sie wydaje )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Xzandafer

Spężynki Eibacha są bdb - mój stary jeździ na takich w swoim aucie. A masz może jakieś fotki tego auta :?: Jakie obniżenie można łatwo sprawdzić w necie, to poszperam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Xzandafer

No fajnie, fajnie... Czytałem o tym czerwonym GTI parę miechów temu, ale wygląda mi na mocniej obnożony niż tylko 40mm. Powoli się pezekonuję do tych Platimexów (-35) :) W tej cenie chyba nic innego nie znajde :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście kupilem srezyny od goscia na allegro, zamawia w firmie ktora robi sprezyny od 30 lat, moje sa super tylko ja bralem podwyzszone , jego nick na alegro tyo wiking3 normalne srpezyny ma po 120pln a wzmocnione po 130 zadzwon i pogadaj ja jestem ze swoich bardzo zadowolony

Link juz z nowa cena 125pln http://allegro.pl/show_item.php?item=52335340

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej samej cenie, mozna kupić produknty bardizej firmowe...

No ale wybór należy do klienta, ciekawe jak one będza sie psrawowały np. po 3 latach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Xzandafer

Już zadecydowane - Platimexy -35mm... Mówisz Coobcio, że Bort może załatwić za 450zł? Na stronie platmiexa cena wynosi ponad 600zł więc okazja całkiem, całkiem... Jak sprężynki założe to zamieszcze fotisza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bort ma całkiem ciekawy rabacik w zwiazku z tym ze bierze to dla klubu.

Ps. hehe firma Platimex pewno niedlugo stanie sie naszym znakiem rozpoznawczym ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki ze tak pozno ale wczesniej nie mialem cyfraka.

Po lewej moj na seryjnym zawieszeniu, po prawej siostry na zawieszenie eibacha, specialnej roznicy nie widac ale jest troche nizej.

nissan1cu.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm. rożnica nie jest za dóża faktycznie... Być może u Ciebie są juz zbite amorki i też sie troszke zglebiło :wink:

 

Ps. nie ma to jak Rodzinka i ich Nissanki - bardzo przyjemny widok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość Xzandafer

OK, wiec kupiłem jakiś czas temu Platimexy -35mm... Przejechałem coś koło 200km, więc jeszcze się nie ubiły do końca. Liczę, że zejdzie jeszcze troche.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

hej, tak sobie szukalem i szukalem i znalezc nie moglem a ostatnio mam maly problemik do rozgryzienia. mam nissanka n14, polozylem mu przod nizej o ok 35mm, mam aluski 15` i oponki 175. a problem jest taki ze zaczelo mi zrywac wewnetrzne krawedzie opon, czy jest jakis sposob na wyregulowanie tego, bo z tego co wiem to nie ma takiej regulacji,

a moze cos jednak mozna zrobic............... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej, tak sobie szukalem i szukalem i znalezc nie moglem a ostatnio mam maly problemik do rozgryzienia. mam nissanka n14, polozylem mu przod nizej o ok 35mm, mam aluski 15` i oponki 175. a problem jest taki ze zaczelo mi zrywac wewnetrzne krawedzie opon, czy jest jakis sposob na wyregulowanie tego, bo z tego co wiem to nie ma takiej regulacji,

a moze cos jednak mozna zrobic............... :(

 

a jakiej firmy masz te sprezyny? bo ja tez mysle o obnizeniu i zaczynam sie bac :-k

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto je brać na pewno rozwiązanie lepsze niż kowal no i one są nowe co za tym idzie nie zbite itd.

 

Do tego zajebsita cena

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...