Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[K10] Czysta klapa w K10? - Czemu nie?


Gość Matimon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dlaczego od razu nie pojechałeś zamka i wycieraczki ?

jakoś tak jakby czegos za dużo ale to jest tylko moje zdanie a Tobie ma sie przede wszystkim podobac.

ale w sumie ok :)

dodam jeszcze, że zderzak bardzo fajnie wygląda i mi się podoba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość InterCell

Wszystko bardzo fajne < naprawde mi sie podoba > tylko może jakis cennik ile to kaski i czasu??

Napewno niejeden byłby chętny zrobić cos takiego - np. ja :P

Tylko że klape raczej zrobiłbym tak jak mieł Profes a tablica na zderzak bez wnęki tylko nadal nie mam pomysłu na podświetlenie :?

 

ale efekt wporzo............... pozdrooooo............ :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego od razu nie pojechałeś zamka i wycieraczki ?

jakoś tak jakby czegos za dużo ale to jest tylko moje zdanie a Tobie ma sie przede wszystkim podobac.

ale w sumie ok :)

dodam jeszcze, że zderzak bardzo fajnie wygląda i mi się podoba

Witam.

Zamka nie wyrzuciłem, ponieważ(tak zresztą jak i wycieraczki) używam go dosyć często. Poza tym już raz zerwała mi się linka od klapy.

 

A co do kosztów to wszystko zrobiłem sam(oprócz końcowego lakierowania). Za materiały wyszło ok.:

*lakier (podkład, baza i bezbarwny) - 150zł;

*blacha - 20zł;

*szpachla - 32zł;

*włókno szklana i żywica - 20zł;

*lampki podświetlenia od CC ze szrotu - 10zł.

To chyba wszystko.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko bardzo fajne < naprawde mi sie podoba > tylko może jakis cennik ile to kaski i czasu??

Napewno niejeden byłby chętny zrobić cos takiego - np. ja :P

Tylko że klape raczej zrobiłbym tak jak mieł Profes a tablica na zderzak bez wnęki tylko nadal nie mam pomysłu na podświetlenie :?

 

ale efekt wporzo............... pozdrooooo............ :D

 

Teraz tak mi przyszlo do glowy, ale trza by bylo sprawdzic, gdyby tak zrobic linijke LED-ow nad tablica.... Ramki dopiero zamawiam, ale moze byloby w nich tyle miejsca :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe zgadzam sie z kolega piomal ja swoje bebny i zaciski malowałem na 2-ie raty najpierw jeden beben a pozniej reszte ... :wink:

 

Doba powinna trwac 38h hehe :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czego?

Że macie tyle czasu, żeby się bawić w takie rzeczy...

Ja przez 2 tygodnie nie mogłem znaleźć chwili, żeby wymienić olej.

 

Bo to hobby jest, a wymiana oleju obowiazek 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety czasu na takie przróbki trzeba troche. Mi to w sumie zajęło prawie 2 tygodnie, ale to głównie dlatego że pracuje przez 8 godz dziennie. Najgorzej było wytrzymac te 2 tyg bez samochodziku.... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja ostatnio tez nie mam czasu, bo czasem nawet 12h z nadgodzinami robię. Najlepiej zebrać się w jakiś weekend, wstać zanim żona i dziecko się obudzi... i taka cisza w domu jest. Wtedy można usiąść i w końcu coś sobie "stuningować" :)

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WSTAC ZANIM ZONA I DZIECKO SIĘ OBUDZI i wiertarką:PP hehe.

ja po pracy ostatnio felgi czyscilem i malowałem do 22 to robiłem:P

;] ale teraz nie mają plomieni w kolorze rdzy:P;]

:wink: dzis bede kombinował z obrotkiem;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WSTAC ZANIM ZONA I DZIECKO SIĘ OBUDZI i wiertarką:PP hehe.

ja po pracy ostatnio felgi czyscilem i malowałem do 22 to robiłem:P

;] ale teraz nie mają plomieni w kolorze rdzy:P;]

:wink: dzis bede kombinował z obrotkiem;]

 

Co do felg to wulkanizator mi podsunal pomysl zeby na Kartuska zawiezc - kolesie robia piaskowanie + malowanie proszkowo za 30/kolo. Nie jechalem robic, bo pomyslalem ze zalatwie to za jednym zamachem ze zmiana opon, a na razie nie mam tyle funduszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 od koła to w sumie ładnie;]ja swoje pomalowalem za 50 zł:]tyle mnie farbki wyniosły;] wlasnie teraz jestem w trakcie malowania lusterka jednego bocznego , ale cos kurcze kiepsko to wyjdzie (tak mi sie wydaje ;] z daleka luz ale z bliska to mozna by sie czepic:P

teraz farba schnie a za chwile druga warstwa;]

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

witam! a niemożna by bez naspawania blachy ? na samym włóknie szkalnym żywicy i szpachlówce? aj mam 2 klape i zdeżak do przerobienia :D wiec moge robić na raty niepozostawiająć auta w garażu :) też dobra opcja. P O Z D R O

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...