Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Moja Maxi A32 3.0QX


Gość piter2323
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Auto: Nissan Maxima QX

 

Silnik : 3.0 24v 193KM

 

Skrzynia automatyczna 4-biegowa

 

Rocznik: 1999r

 

Przebieg: 252kkm

 

Wyposażenie:

 

-skórzana tapicerka

-elektryczne szyby x4

-fabryczna Nawigacja połączona z klimatronikiem

-elektrycznie regulowane fotele kierowcy i pasażera

-podgrzewane fotele

-halogeny

-Abs

-4 poduszki powietrzne

-komputer pokładowy

-tempomat

-elektryczne lusterka

 

a oto link do zdjęć : http://picasaweb.google.com/piter1862/Maxima?authkey=Gv1sRgCMyg6YDdot6cPQ&feat=directlink#

Edytowane przez piter2323
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wez zmien pomaranczowe kierunki w blotniki na biale (jak dla mnie duzo lepiej auto wyglada). Planujesz jakies modyfikacje mechaniczne/wizualne czy zostaje seria?

 

dzieki za propozycje bede musiał to rozwazyc :) jezeli chodzi o modyfikacje mechanicznych to nieplanuje przeprowadzac bo i tak auto daje rade na drodze :)(mi to w zupelnosci starczy) jezeli chodzi o wizualne to zamierzam zmienic alu felgi na wieksze np 17 badz 18 i to koniec ze zmiana wygladu zewnetrznego bo niechce poprawiac fabryki bo moim zdaniem niema co w serii wyglada super.

Edytowane przez piter2323
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od Paru dni na co dzień latam Maxi 3.0 i przyznam szczerze że mile mnie zaskakuje jej elastyczność - od 1000obr.min na 5 ciągnie aż miło tego nie zapewnią skromne 2.0 ale za to zdycha totalnie powyżej 5500obr.min, trochę nią polatam i poeksperymentuje jak to można poprawić :D

A i z ciekawostek to koła pasują z 200SX/300ZX i 350Z - względnie tanie 18" :)

Edytowane przez Coobcio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciag u gory poprawia sie poprzez odetkanie wydechu a i pewnie walki od jakiegos vq35 by tez sporo poprawily. Cefiro ktore mialo 230km mialo podobno ostrzejszy walek wydechowy, wieksze wtryski, kolektor ssacy ze zmienna dlugoscia kanalow (wersja euro tez go ma) i mozliwe ze przepustnice i dolot o jakiejs rozsadnej srednicy. Co do felg to jesli 18 to profil max 40 a to juz troche malo ale z drugiej strony efekt wizualny konkretny.

Ps. Coobcio jezdzisz maxima w wersji europejskiej czy amerykanskiej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niezle, 3.0 w full wersji. Szkoda ze te skorki takie podniszczone tylko.

Glosny ten dolocik?

Co do modyfikacji to wlasciwie jedynie wydech mozna zrobic ale skoro Coobcio rozpracowywuje Maxi to pewnie niedlugo sie czegos ciekawego dowiemy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No zobaczymy czy Kuba cos wymysli. A co do dolotu w maximie to moge powiedziec ze pieknie gra tak od 2.5tys obr (cos ala subaru :)). Co prawda mialem tylko wkladke k&n + dodatkowy dolot powietrza ale juz wtedy dzwiek byl super.

Przykladowy filmik znaleziony na youtube

Edytowane przez dylson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
Gość piter2323

No niezle, 3.0 w full wersji. Szkoda ze te skorki takie podniszczone tylko.

Glosny ten dolocik?

Co do modyfikacji to wlasciwie jedynie wydech mozna zrobic ale skoro Coobcio rozpracowywuje Maxi to pewnie niedlugo sie czegos ciekawego dowiemy :)

 

no jezeli chodzi o te skory to fakt jest jedno przetarcie na fotelu kierowcy ale niestety tak juz kupiłem ale jak na 11 letnia skore to i tak dobrze sie trzyma..

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nom skórka to rzecz mało trwała niestety- jak wszystko u mnie się uda to zanabędę niebawem maxi 3.0 manual---oj bedzie co modyfikować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szlaki to ju ztrochę Dylson i WIELKI WAC przetarł w maxi 3.0

ale jeśli dojdzie do zakupu to jak zwykle COOBCIO zajmie się całością-ma chłopak talent

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje pomysłu.

 

Moduj, ja będę następnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...