Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Zabezpieczenie kół


Gość cyfer

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Czy ma ktoś może wizje jak zabezpieczyć względnie przyzwoicie koła??

Kupiłem auto z alufelgami i troche szkoda by było żebym kiedyś musiał kupować koła bo jakiś frajer się rzuci na moje. Czy są dostępne nakrętki zabezpieczające czy coś w tym stylu?? Jeżeli tak to gdzie je moge dostać, bo nie poznałem jeszcze miejsc w których mogę się zaopatrywać w Poznaniu i okolicach w tego typu części.

 

Mam pewne przemyślenia na ten temat, ale są one troche czasochłonne przy opuszaczaniu auta np. na noc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość elcoruso

Nakrętki zabezpieczające dostaniesz w każdym sklepie motoryzacyjnym, albo na allegro, muszisz tylko podać średnice szpilki i rodzaj gwintu. Dostajeszw komplecie z nakrętkami inna końcówke na klucz.

A jeżeli chodzi o zabezpieczenie takimi nakrętkami, to dla fachmanów i tak to nie jest problem, ale odstraszy na pewno amatorów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie o to chodzi że chce odstraszyć amatorów cudzej własności, bo na profesjonaliste to chyba tylko parkowanie koło łóżka by mogło pomóc :wink:

Może wyląduje na prakingu strzeżonym bo na początku lipca troche sprzętu wpakuje do auta.(Taxi)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...