Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Opony jaki największy profil


dronx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

bież je :D

jak coś ci będzie obcierać to najwyżej się wytnie :P 

opony MT są zawsze trochę większe od AT choć mają takie same przeliczenie w calach 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bież je :D

jak coś ci będzie obcierać to najwyżej się wytnie :P

opony MT są zawsze trochę większe od AT choć mają takie same przeliczenie w calach 

 

bież je :D

jak coś ci będzie obcierać to najwyżej się wytnie :P

opony MT są zawsze trochę większe od AT choć mają takie same przeliczenie w cal

Hej :) Podobno mają takie wymiary opony maja 75 cm wysokości, i 26,5 cm szerokosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierz, bierz. Enzo dobrze mówi. Zawsze coś można podciąć, coś można podnieść.:-)

Jeśli oczywiście będą służyć sporo w terenie, natomiast jeśli będą widzieć więcej asfaltu to proponuję opony AT w tym samym rozmiarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i przepraszam że Ci zawracam głowę. Możesz doradzić? Czy te opony będą pasowały na moje 15 ET25 http://olx.pl/oferta/opony-terenowe-kumho-kl71-m-t-31-CID5-IDcHAXF.html#0baac20ae2Z góry dziękuję :D

 

Witajcie, 

Pozwolę sobie się wtrącić do rozmowy. Mam nadzieje, że koleżanka jeszcze nie kupiła Kumho KL71. Jeżdzę na tych kumho w rozmiarze 32" od dwóch lat. Można o nich wyczytać wiele, jednak moje najważniejsze spostrzeżenia to:

  1. Ciche na czarnym (przynajmniej moje o szerokości 235)
  2. Nieźle robią w błocie (trochę lepiej jak AT)
  3. Po spuszczeniu ciśnienia nieźle grzebią w piasku,
  4. Są stosunkowo trwałe na uszkodzenia mechaniczne (np. skalne podłoże Beskidu Żywieckiego)
  5. Przy większym zużyciu są bardzo śliskie na mokrym asfalcie,
  6. Są bardzo śliskie na śniegu/lodzie

Czy kupił bym je jeszcze raz: nie. 

 

Mam nadzieję, że pomogłem choć trochę :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznaję racje strasznie się ślizgają w niedogodnych warunkach .a jeśli chodzi o at i Mt to w obydwóch typach jest duża rozbieżność wysokości jeśli chodzi o opis na oponie więc lepiej podjechać i przypasować na aucie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 32 ale w 1 po małych modyfikacjach i to mi wystarczy."im większe koła tym dalej po ciągnik" tak mówi stare przysłowie.

 

Wysłane z mojego SM-G350 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wrzocilem 33' i chyba troche za duzo

No trochę przesadziłeś. 

połamiesz przednie zawieszenie w moment  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to lekka przesada. 31 to max w T2, ale to moje zdanie. No i ta felga ni jak nie pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to lekka przesada. 31 to max w T2, ale to moje zdanie. No i ta felga ni jak nie pasuje.

felga narazie taka bo funduszy braklo a zaweszenie ma w planach przerobic nie most ale troche taniej

zaladowane widzalem 35'ale mosty patrol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy mi to wypali  ale opuszcze na pakardze i wlorze gwintowane zaweszenie inny amortyzator a sprezyna  ... przespawane gorne mocowania taki plan a jak wyjdze ...


niechce isc w mosty patrola dorze koszty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cześć! To mój pierwszy post.

 

Nie chcę zakładać nowego tematu, bo moje pytanie jest dokładnie tej samej materii.

Jakie oponki wejdą do Terrano II bez liftowania? Czytałem że wejdą 31/10,5 R15 tylko trzeba trochę się z w wycinanki pobawić. Czy ktoś z was byłby w stanie mi powiedzieć czego dokładnie powinienem się pozbyć?

 

Aktualnie z tyłu mam 31/10,5 R15 i trochę trą przy większym przechyleniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak tra przy wychyleniu to pewnie masz niskie ET, felgi a na przodzie masz inne kola, opony?

Edytowane przez chudy__
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z przodu mam inne :-/ 255/75/15 dość mocno dojechane i właśnie rozważam wymianę na to samo co mam z tyłu. 

 

ET tak jak fabryka dała.

Edytowane przez zielor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...