Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P12/WP12] Zmiana języka menu


Gość Voytas-Cool
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wita, nie wszystkie działają płytki, skąd kolega jest poproszę o mail, zrobię obraz płyty i prześlę. (Płytkę wrzuca się do napędu DVD pod siedzeniem kierowcy

Janek

 

 

 

zamieszczam linki - chba najnowszej wersji

 

http://www.fileserve.com/file/zcwgCDJ

 

http://www.fileserve.com/file/kpxbQzE

 

 

- nagrać na zwykłej CD, speed - najwolniej, umieścić w DVD i postępować zgodnie z komunikatami na LCD

Janek

 

Jest język polski ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hello

 

i am from New Zealand.

 

i have a 2005 Nissan Primera W20G (P12?) station wagon.

 

the LCD console is in Japanese. i need to change to english. does anyone have CD or DVD?

 

my car has Color LCD and reversing camera. also has GPS navigation but maps are wrong country.

 

please help

 

thanks you in advance.

 

ello

 

ja jestem z Nowej Zelandii.

 

mam 2005 Nissan Primera W20G (P12?) kombi.

 

LCD konsola jest w języku japońskim. muszę zmienić na angielski. Czy ktoś ma płytę CD lub DVD?

 

mój samochód ma kolorowy wyświetlacz LCD oraz kamery cofania. również mapy do nawigacji GPS, ale są w błędzie kraju.

 

prosze o pomoc

 

dziękuje z góry.

post-43438-0-18039100-1302479885_thumb.jpg

post-43438-0-06957800-1302479902_thumb.jpg

Edytowane przez Drogen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
Gość ambushvumma

Predators Information Where Can I Download The Fertile Ground Film illegal 127 Hours movie download Watch Despicable Me The Movie Full About The Michael Jackson: The Inside Story - What Killed the King of Pop? Despicable Me film watch full film Download Mine vaganti Movie In Hd Quality best quality The Adjustment Bureau film watch the whole Morning Glory movie Henry's Crime Review Movie Madea's Big Happy Family Film Part Download My Bloody Wedding 1 Aziz Ansari: Intimate Moments for a Sensual Evening Full Movie High Quality

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

a ja tam jestem Patriotą i uważam że język polski nie szpeci to jedno a drugie są jakieś gów..a.. języki jak holenderski ,szwedzki , duński gdzie tych nacji jest 4 krotne (może i więcej) mniej a te języki występują w nissanach a my traktowani jesteśmy jak ......Białoruś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam oryginalną płytkę do zmiany języka menu. za parę dni wrzucę pliki z tej płytki na to forum , nie ma jednak języka polskiego można zmieniać dowolnie języki zachodnie o wschodnich autor zapomniał , natomiast zmiana języka z pozycji pulpitu dotyczy tylko i wyłącznie danych do chwilowego i średniego spalania w komputerze pokładowym , przy okazji może ktoś posiada płytkę diagnostyczną do p12, z pozycji serwisowej do samokontroli jest taka opcja ale komp pokładowy chce danych z płytki inaczej nie wykryje błędów i ich nie skasuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

to są plyty dvd czy cd jak dokonuja uaktualnienia softu itd w autach ktore maja tylko cd i sa bez navi fabrycznego? odpowiedz ze z kompa mnie nie interesuje , interesuje mnie czy jest mozliwosc z cd czy tylko i wylacznie dvd-navi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

A tego to kolego Preston nie wiem . komp pokładowy chce danych z CD, poszperaj w meni serwisowym.

 

Tak wygląda płyta oryginalna a przez ten edytor pliki z niej nie przechodzą , kolega powyżej podał link to i tam one miały być ale problem w tym, że link nie działa , to może ktoś podpowie jak wrzucić pliki z płyty aby inni mogli skorzystać. Z tego co kumam to pliki są zabezpieczone i może być problem z przesłaniem na forum. Czekam na podpowiedź

post-50006-0-55795800-1325757365_thumb.jpg

Edytowane przez voyager1956
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stwórz obraz płyty ISO,obojętnie jaki program czy nero czy alcohol.

 

Ciekawe czy nie da się pokombinować z zawartością i stworzyć samemu język polski - zobaczę jak to wygląda.

 

Dołączam się do pytania czy idzie zaktualizować soft poprzez napęd CD od radia i czy pasuje do każdego wyświetlacza, mam kolorowy ale niewiem ile tych kolorów.

 

P.S. Linki wyżej z fileserve działają.

Edytowane przez krajesiak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jeśli ktoś z kolegów chce program zmiany języka menu to mam zgraną płytę i skompresowaną w RAR ,ponieważ nie ma jak to wrzucić na forum to pójdzie przez pocztę mój e-mail to voyager1956@wp.pl , innego sposobu nie widzę pliki mają 31,1 MB i przez pocztę da się to przepchnąć, potem rozpakować nagrać na płyte i powinno być po kłopocie , czas pobierania to około 5min.

Edytowane przez voyager1956
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jeszcze jezyk norweski.

Właczam go na poprawe nastroju :whistle:

Ale fajnie byłoby gdyby moje auto do mnie gadało po ludzku

To co z tym polskim?? :wave:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomnij

 

Ten plik wrzuciłem na link poniżej ma 31Mb proszę spróbować

 

Możesz go ściagnąć z adresu:

http://wyslijto.pl/plik/d7h8n1r66k

 

 

Sprawdziłem, pobiera się normalnie z tego serwera z pominięciem poczty, wysłany plik zgadza się z pobranym, no to Panowie do roboty, dzięki za podpowiedż kol. Morfeus

Edytowane przez voyager1956
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozpakowujesz nagrywasz na płytę wkładasz (zapłon to tu niepotrzebny) i ....cdn. muszę to kilkakrotnie na oryginalnej płycie poćwiczyć ,żeby tu podać jednoznacznie , na pewno w tej postaci powyżej podanej nie zaskoczy sprawdzałem są jednak na płycie pliki ukryte uruchamiające program

Edytowane przez voyager1956
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nagrałem na CD i na DVD w najwolniejszych prędkościach i nic. Mieli mieli i mieli i nic, nie może zaskoczyć. Czasami nie da się skopiować płyty bo są ukryte pliki rozruchowe, najlepiej było by zrobić obraz płyty. Wtedy była by gwarancja że niczego nie brakuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jakiego programu używasz do nagrywania płyt, ale z reguły jak wejdziesz do programu nagrywania to jest opcja "Utwórz/Nagraj obraz dysku" dalej "Utwórz obraz dysku z CD/DVD" wybierasz rodzaj zapisywanego obrazu, najlepiej wybrać jak jest taka opcja "*.iso" dalej to już powinien tworzyć obraz płyty i gotowe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może wspólnymi siłami coś się da zrobić, na razie zrobiłem obraz płyty programem Clone CD i umieściłem je pod podanymi linkami

1. http://wyslijto.pl/plik/zcntsgh2to

 

2. http://wyslijto.pl/plik/k3o0800ejf

 

3.http://wyslijto.pl/plik/i8z6t63c64

 

 

 

 

trzeba całą trójkę ściągnąć bo stanowią całość , nagrać na płytę i spróbować to uruchomić a to wcale nie takie proste jakby się na początku zdawało

 

- włożyć płytę w czytnik DVD

- przekręcić kluczyk w pozycję żeby grało radio

- wyłączyć radio

- wcisnąć MAP

- pojawi się tablica SYSTEM START-UP

- wciskamy ENTER

- albo od razu pojawi się nawigacja bez mapy albo napis NISSAN I PLEASE WAIT ( to znaczy że czyta płytę) potem zniknie ten napis a my jeszcze raz przycisk MAP naciskamy

- jeżeli się nie pojawi nawigacja z podświetleniem kontrolek to powtarzać wgrywanie płyty do skutku aż uruchomi się nawigacja bez mapy

- przytrzymując przycisk INFO kręcić gałką radia w dowolną stronę aż pojawi się tablica VERSION CHANGE i na żółtym tle NAPIS CONFIRMING.

- wcisnąć ENTER joystickiem

- ponownie trzymając INFO kręcić gałką w dowolną stronę , białe napisy pogrubią się i powinno wczytać zmiany języków - pojawi się tablica z symbolami krajów i komputer piuknie dwa razy

- potem wybrać język do wgrania i nacisnąć ENTER i czekać na efekt

- zmiana przeprogramowuje wszelkie napisy w radiu i nawigacji i komputerze pokładowym włącznie

 

Jak nie poskutkuje poszukam innego programu do obrazowania płyty i spróbujemy ponowne sam będę próbował z kopiami płyty mając w zapasie oryginał ,czas wgrywania nie powinien przekroczyć 2-3 minut

 

Czytnik DVD przedmuchać sprężonym powietrzem w aerozolu bo jak laser jest przykurzony to i z oryginalną płytą będzie problem z wczytaniem jak u mnie ( raz zaskakuje bez problemu raz nie)

Czekam na uwagi kolegów, może razem da się coś z tym zrobić, ja nagrywam na płycie CD ( bo tak pisze na oryginale a może trzeba na płycie DVD ? )

Edytowane przez voyager1956
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma się co poddawać napisz jakie komunikaty się wyświetliły , ja na razie nie mam czasu się tym zająć ,żeby próby przeprowadzać gdyż mam oryginał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Nie ma się co poddawać napisz jakie komunikaty się wyświetliły , ja na razie nie mam czasu się tym zająć ,żeby próby przeprowadzać gdyż mam oryginał

 

Voyager nie mogę pobrać tych plików które zamieściłeś mógłbyś mi to jakoś na pocztę przesłać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...