Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Jaki olej do P10 diesel?


Gość Pawel100

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Dżodżo

Mineralnego nie polecam, gdyz popychacze hydrauliczne zaworow nie lubia oleju mineralnego i wtedy potrafia sie popsuc, a tanie nie sa.Polecam polsyntetyk.Ja jezdze na esso i nie narzekam.

 

 

POZDRAWIAM.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Andrzej

ja mam wprawdzie TD ale zalewam Valwoline półsyntetyk przeznaczony właśnie do TD. Lotosa bym raczej odradzał - pewnie i tak kosztuje z 50zł/4l a to tylko 50zł różnicy do markowego oleju, a przecież nie wymieniasz go co miesiąc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm tak sobie przeczytalem ten watek i sie troche przestraszylem bo ja swojego dieselka zalalem mineralnym gdz jak go kupowalem nie dostalem informacji czym byl wczesniej zalany a jak pojechalem do sklepu z olejami to sprzedawca wyjal madra ksiazeczke sprawdzil po roczniku i powiedzial zebym kupil mineralny olej mobila bodajze Delvac sie to nazywa.

Czyli co nalezalo by wymienic na polsyntetyk teraz czy raczej nie wykonywac takiej operacji :?:

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dżodżo

Jesli sporo juz jezdzisz na mineralnym, to wlanie syntetyka moze spowodowac przaeciekanie silnika.Ja tez jezdzilem na mineralnym jakies 30 tys i pozniej po dobrych radach zalalem polsyntetyk i nic nie cieknie.

 

 

POZDRAWIAM.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...