Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[K11] Co może być jak auto mi siedzi na prawym tylnym kole?


Gość mezo

Rekomendowane odpowiedzi

Co może być jak auto mi siedzi na prawym tylnym kole?

 

Dzis zauwazylem ze dosc wyraznie mi auto siedzi na tylnym prawym kole. Amortyzator jest tam nie nowy ale na pszegladzie koles powiedzial, ze jeszce jest wmiare.

Mysle jednak, ze to nie wina amorka.

 

 

 

pozdro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Stranger

Ja też obstawiałbym sprężynę. Znajomy w swoim Punto niedawno miał taką historię. Wyjrzał przez okno a autko siedzi na jedną stronę. Myślał, że guma, ale okazało się że pękła mu sprężyna! Wieczorem zaparkował i nie było żadnych problemów, a rano po nocy sprężyna była już pęknięta. Nie wiem co było przyczyną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Ja mam tak od zamsze z tą prawą stroną. Jest to poprostu "pięta Ahillesowa" poniektórych K10. Jeszcze gdy nad tą częscią znajduje się butla LPG(tak jak u mnie ) to amortyzator 4-letni ma 63%, a inne:

PP - 75%, LP - 73%, LT - 85%. Więc widać, że naprawde prawa tylna strona jest NAJBARDZIEJ podatna na wszelkie dziury, nierówności, itd.... Nic raczej z tym nie zrobimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mnie sie wydaje ze amorek nie ma nic do "zarwania" sie z jednej strony autka- winna jest oslabiona sprezyna (niekoniecznie peknieta) i tu jeszcze kogos zaskocze ze mnie ze w zeszlym roku zarwala sie LEWA strona :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...