Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

12 koni


Gość PalmeR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja z koelga prawdopodobnie na początku przyszlego tygodnai walimy almerka rok 98 zakupiona w PL w salonie na hamownie, zobaczymy co ona pokarze, wtedy zamieszcze jej wykres oraz podam pełen nuemr VIN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z koelga prawdopodobnie na początku przyszlego tygodnai walimy almerka rok 98 zakupiona w PL w salonie na hamownie, zobaczymy co ona pokarze, wtedy zamieszcze jej wykres oraz podam pełen nuemr VIN.

 

super, to jeszcze tylko pozostaje znalezc kogos kto ma wersje 75 i spisca jej VIN. A jakby taki wlasciciel chcial rowniez przelozyc kompa albo sie shamowac, to juz w ogole by byla rewelacja...

 

ja moge obiecac, ze jak juz nabede, na pewno to zrobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z koelga prawdopodobnie na początku przyszlego tygodnai walimy almerka rok 98 zakupiona w PL w salonie na hamownie, zobaczymy co ona pokarze, wtedy zamieszcze jej wykres oraz podam pełen nuemr VIN.

 

Jak będziecie jechali to Coobciu daj cynk, pojechał bym z Wami z moją Almerką :) najlepiej by mi pasowało po południu po 16-17 - tej, zresztą wszystko mozna dograć. Moja ma niby 87 kucy i chciał bym się dowiedzieć jak sprawuje się na gazie i jak ją w prosty sposób wzmocnić (Bort sugerował żeby pogadać z Tobą o przyspieszeniu zapłonu).

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oka robie temat w dziale spotkania.

 

Hamwoawnia jutro o 17:00 u grabowsekigo na miejscu, będa:

- ibiza 1,9 TDi Pawła od nas co mial Almerke 1,8...

- GREG76 i jego P11 na CAI

- koelga Grega 200SX S14 (jeszce nie jest pewne)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
Gość Misiek_okecie

No i temat sie urwal? Byliscie na tej hamowni w koncu czy nie? Czy wywalenie jednego kata, zmiana Ecu i wywalenie tego dławika poprawia moc? Ile kosztuje ten Ecu, a moze wytarczy go przestawic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ufff :lol: całe szczęście mam Almerke 87 KM Własnie pobiegłem po dowód i sprawdziłem VIN JN1EAA... ale mam dwa katalizatory :shock: :roll: Panowie z niecierpliwością czekam na wynik waszych testów! :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Misiek_okecie

Cos czuje ze predzej zarosne pajeczyna albo zarobie na skyline'a niz sie dowiem:D Pozdro

P.S. Skad jestes? chcialbym sie delikatnie zmierzyc na prostej i zobaczyc czy jest wogole sens to ruszac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcialbym sie delikatnie zmierzyc na prostej i zobaczyc czy jest wogole sens to ruszac...

mozemy sie zmierzyc my :twisted: mam do ciebie pare krokow z raszyna

co prawda jest to sunny 1.4 81KM mierzone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no sportowe Miniaki to mi się podoba N14 niska waga mniejsza moc Vs 8kucy więcej ale masa większa.

Ciekawe co będzie szybsza :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Misiek_okecie

<JUPI> 87 kucykow!! Najstarsi gorale o tym nie wiedzieli a tu prosze!! Chetnie polece z nissankiem z Raszyna ale jak bedzie sucho lub jak pozyczycie kółka sensowne do almy na wyscig bo moje Lyse jakby je gillete mach 3 pojechal

 

P.S. goago ile wazysz?? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jak bedzie sucho lub jak pozyczycie kółka sensowne do almy na wyscig bo moje Lyse jakby je gillete mach 3 pojechal

P.S. goago ile wazysz?? :D

 

no dzisiaj masz farta bo pada.. :twisted: wczoraj byl idealny dzien. sam jestem ciekaw jakby to wygladalo. koniecznie trzeba sie umowic :P

sluchaj jak jestes ciekaw co przedstawia twoja alma wstaw ja na rolki. masz doslownie pod nosem tania hamownie na przeciwko obi na okeciu. 50 zeta chyba warto wybulic... :?:

moje auto to wersja full bieda co bardzo mnie cieszy zwarzywszy na wage. a sam waze tez nie wiele cos kolo 70kg 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Misiek_okecie

Nom cos ponuro za oknem? Gdzie hamownia? Tam kolo Bp i tego komisu samochodowego? Ja mam rowniez full standard :P A ciekawy jestem co reprezentuje bo mam ja od niedawna... Ale ona tak jezdzi ze nie wierze w 87KM:D A na hamownie po swietach. Kufa musze schudnac z 10kilo :D

 

"12 koni tylko nie placz prosze, 12 koni Dawca ci przynosi...!!..." hehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol: Spoko spoko N15 Almerka czy 75 czy 91 kucy pod maska to i tak nie chce wyrywać do przodu za nim nie złapie swoch obrotów 4-6 tyś. :oops:

No ale niech tylko złapie swoje obroty... :twisted: :twisted: to wyrywa do przodu jak oparzony zając :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój VIN JN1FAAN15U0.......... w briefie było 75 KM czy to znaczy że jak literka F to 75 kucy jak E to 87.

Ale prawdę mówiąc czuję, że ma więcej. Mam możliwość jeźdżenia N16 1.5 (90 KM) - służbowa i wydaje mi się, że moja N15 1.4 (niby 75 KM) jest zrywniejsza.

Szkoda, że nie jesteście bliżej Szczecina to by się shamował dla pewności.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Misiek_okecie

do stycznia coraz blizej....(czyt. do wyplaty) a wtedy wszystko sie wyjasni na hamowni. Wczoraj zrobilem nieumyslnie wiesniacki szpan na podziemnym parkingu, ale nie wiedzialem ze mam az tak lyse gumy albo az tak zrywna Almere. Bo wyjezdzalem z miejsca parkingowego i przy 10km/h dalem wiecej gazu i mielil az do samej 2-ki....... :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość EnDrIu WAWA
To wszystko szczera prawda Almerka N15 jest bardzo zrywna! Kiedyś jeżdziłem Passatem 1.8 mojej dziewczyny :lol: . Dwójka gaz w podłoge i wyraznie moja Almerka lepiej reaguje na gaz niz Passat ale ten starszy model oczywiście. Nie mówie juz o kulturze pracy na wysokich obrotach tam myslalem ze zaraz mi sie silnik rozpadnie :o :oops: W mojej N-ce spokojnie robie 6000 tys. obrotów i wszystko pracuje jak nalezy! Nie wiem jak to Joponce potrafia ze ich silniki tak dobrze znosza wysokie obroty :roll: :twisted:

PS. Oczywiscie Passat 1.8 jest szybszy od mojej Almerki :cry: :oops:

no nie wiem...ojciec ma ten silnik w swojej Almerce i moim zdaniem jest strasznie wolowata jak na te swoje 87 hp.Niby mam ta sama moc bo u mnie 90 hp ale miedzy przyspieszeniem Almerci i mojego Nxa jest przepasc.Moze ze wzgledu na wage bo NX wazy 1020kg natomiast nie wiem ile Almerka w wersji sedan :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...