Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Spryskiwacz + uruchomienie wycieraczek


Gość PetR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W mojej N16 po uruchomieniu spryskiwacza przedniej szyby, jednocześnie ruszają wycieraczki. Moim zdaniem nie jest to dobre rozwiązanie - najczęściej pióra poruszają się wtedy po suchej i często zakurzonej szybie :?

Domyślam się, że w innych N16 jest podobnie. A w innych Nyskach? I czy można to jakoś zmienić? Wolałbym, żeby najpierw móc spryskać szybę płynem na maxa, a potem dopiero włączyć wycieraczki. Co o tym myślicie :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dżodżo
A w P10 najpierw jest spryskiwana szyba, a po ok. 2 sekundach włączają się wycieraczki.

 

Pozdrawiam

Delphi

Potwierdzam, ze w P10 tak jest.

 

 

POZDRAWIAM.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

k11

 

jak pryskasz powyżej iluś tam (nie będę zgadywał) sekund to się załączają wycieraczki, ale pojedyńcze strzały możne robić i nic się nie włączania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie w N15 po naciśnięciu spryskiwacza , wycieraczki ruszają po ok. 1-ej sekundzie,

nie podoba mi się to ,kojarzy mi się z niemieckimi samochodami, w civicu tego nie było

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie najpierw płyn - później wycieraczki. A jak się za mało psiknie to wycieraczki nie ruszą. Więc trzeba popsikać ok. 2 sekund żeby zaczęły zbierać. I tak jest OK :!: :D

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie najpierw plyn a pozniej ruch wycieraczek (tak jest dla nich lepiej i pewnie dla szyby tez) ale niestety u mnie jak i niektorych z Was wycieaczki ruszaja prawie w tym samym czasie co psika plyn na szybe :cry: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w P10 najpierw jest spryskiwana szyba, a po ok. 2 sekundach włączają się wycieraczki.

 

Pozdrawiam

Delphi

Potwierdzam, ze w P10 tak jest.

 

 

POZDRAWIAM.....

 

potwierdzam dwukrotnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

k11

 

jak pryskasz powyżej iluś tam (nie będę zgadywał) sekund to się załączają wycieraczki, ale pojedyńcze strzały możne robić i nic się nie włączania

 

Sprawdziłem. Zgadza się, 'pojedyncze strzały' działają i u mnie... Dzięki temu można dobrze spryskać szybę, zamiast bezsensownie mazać ją na sucho. Dopiero dłuższe spryskiwanie uruchamia wycieraczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość EnDrIu WAWA
W mojej N16 po uruchomieniu spryskiwacza przedniej szyby, jednocześnie ruszają wycieraczki. Moim zdaniem nie jest to dobre rozwiązanie - najczęściej pióra poruszają się wtedy po suchej i często zakurzonej szybie :?

Domyślam się, że w innych N16 jest podobnie. A w innych Nyskach? I czy można to jakoś zmienić? Wolałbym, żeby najpierw móc spryskać szybę płynem na maxa, a potem dopiero włączyć wycieraczki. Co o tym myślicie :?:

marudzisz u mnie jest tak ze jak pryskam na przednia szybe to...wlacza sie tylnia wycieraczka...nawet w Mercedesach nie ma takiej opcji :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marudzisz u mnie jest tak ze jak pryskam na przednia szybe to...wlacza sie tylnia wycieraczka...nawet w Mercedesach nie ma takiej opcji :lol:

 

a to ci wynalazek :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja u siebie zauwazylem ze jak krotko spryskam szybe to wycieraczki wlacza sie i wylacza przelatujac raz szybe a jak chwile dluzej to trzy razy machna oczywiscie pojedyncze strzaly tez dzialaja i najpierw sie pryska a pozniej wyciera.no ale moj to stary trup.n14 '92

 

pozdrawiam

slawek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam :) , moja P11 nie różni sięod innych ,małe strzały nie włączają wycieraczek . tylko dłuższe przytrzymanie spryskiwacza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie zakładać nowego tematu to jeszcze w sprawie spryskiwaczy mam jedno pytanie: chciałem wyregulować kierunek spryskiwania (bardziej do góry), robiłem to igłą i w zasadzie wszystko OK, tylko z jednej dyszy po tej regulacji leci cienki strumyk płynu, zamiast solidnego, rozpylonego strumienia. Mogłem coś rozpier.... przez mocne wciśnięcie igły podczas regulacji? A może wepchnąłem coś do środka? Chyba przyblondyniłem :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...