Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Klamka tył...


Gość cahir79
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam pytanie czy ktoś spotkał się z sytuacją "złamania" - oderwania klamki tylnej z prawej strony w Nissanie Pathfinder'ze?? Chodzi o samą plastikową cześć. Mechanizm działa dalej bez zastrzeżeń. O gwarancji nawet nie myślę, bo z pewnością ekspert uzna że użyto za dużej siły. Więc pytam na specjalistycznym forum: gdzie dostanę i czy w ogóle dostanę samą plastikową cześć klamki. Dodam że Pathfinder z tego roku wersja dla MSWiA

Pozdrawiam serdecznie i ogólnie witam wszystkich w pierwszym poście :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś na forum było już pisane o klamkach w Pathfinderze - nie jesteś pierwszy ;) A tak przy okazji to w jakich okolicznościach się one łamią - u mnie są narazie ok ale zaczynam się bać - szczególnie jak żona sobie z tyłu otwiera bo ja to delikatnie podchodzę jak z jajkiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gorzej niż z jajkiem.... jeszcze żeby to zrobił jakiś pijak i użył do tego niesamowitej siły... ehhh.. myślimy nad załatwieniem tego na gwarancji, bo przecież nie powinno być takiego problemu z klamka w tej klasie auta

ps. w sklepach z częściami na razie nie znaleźliśmy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[

 

Też to miałem i to z dwóch stron - klamki wymieniłem na gwarancji w ASO Japan Motors w Wa-wie. Ewidentnie pod spodem klamki widać połaczenie plastiku od wtrysku i tam to się rozwarstwia na rancie. Dużo samozaparcia i kłótni to kosztował

Kilka innych osób teżo miało - szukaj w wątku "Czy warto kupić Pathfindera" user: Barwol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

gdyby serwis był u nas w mieście a nie 150 km... dodatkowo trzeba będzie pisać miliard papierów niestety, ale jak mus to mus.

Podkreślę jeszcze raz: do otwarcia użyto normalnej siły.

Za wszystkie odpowiedzi bardzo dziękuję :)

 

Gwarancja nie uznana. Koszt 373 zł. PARODIA.... Mam prośbę o kontakt osób którym gwarancja została uznana.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 9 lat później...

Szanowni.

Mam taką sytuacje. Lewe tylne drzwi urwana klamka... i zablokowany skobel bezpieczeństwa. Nie wiem jak otworzyć drzwi. Zablokowane od wewnątrz i zewnątrz. Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podpatrz w jakim miejscu jest skobel w prawych drzwiach, następnie weż wsuń coś cieńkiego a mocnego i elastycznego między dzwi a błotnik i przesuń skobel do góry, odblokujesz funkcje otwierania od środka.

Tez tak miałem, niestety uzyłem zbyt twardego narzedzia (jakiś elastyczny cienki stalowy płaskownik) i porysowałem sobie lekko lakier na nadkolu. Byc moze i z pośpiechu przy tej robocie.

Dobrze jest dokładnie porównać sobie zamek w drzwiach, aby nie działać zbyt po omacku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...