Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

K11 1.3 SuperS Schumiego


Gość Schumi03
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

weźcie mnie już nie dołujcie, na pocieszenie po tych walkach z GTI-R i kłopotami z ogumieniem kolega dał mi przejechać się swoim prawie seryjnym sunnym GTi w którym trochę koni tylko dodałem i z przodu negat ustawiłem efekt to trakcja uśmiech na twarzy i czas próby ostatniej 75:24sek... No i przesiadka do auta z kierą po właściwej :D

 

PS. Micra ma potencjał nic tylko negata jej z przodu zrobić tak jak ja robę, w sunnych idealnie sprawdza się przedział -1.5 do -2,5 a rozberzność fabryczna 0,5 nie drze opon na co dzień no i w zakręcie przód nic nie ząbkuje, nie ucieka...

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Coobcio dlatego pytalem o czas :) Uprzedziłes mnie :) No gti-r to wielka walka byla :) Opony lepsze i mozna śmigac :) A jak na Micre 79s to bardzo ladny czas jak na takie warunki :) Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

O tym objechaniu GTI-R to oczywiście z przymrużeniem oka było (choć zawsze miło mieć mocniejsze auto za sobą w wynikach ;) ) Ja ze swojej jazdy nie byłem zadowolony, no ale liczy sie fun i nauka :) Do następnego RS-a!

 

Samochód jest na sprzedaż (i to dość pilnie). Stosowne ogłoszenie wrzucę niedługo do odpowiedniego działu.

 

No i Microlot wyfrunął w świat. Nowy właściciel będzie śmigał po Krakowie i Śląsku, obiecał zapisać się do NKP :)

Edytowane przez Schumi03
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tym objechaniu GTI-R to oczywiście z przymrużeniem oka było (choć zawsze miło mieć mocniejsze auto za sobą w wynikach ;) ) Ja ze swojej jazdy nie byłem zadowolony, no ale liczy sie fun i nauka :) Do następnego RS-a!

 

Samochód jest na sprzedaż (i to dość pilnie). Stosowne ogłoszenie wrzucę niedługo do odpowiedniego działu.

 

No i Microlot wyfrunął w świat. Nowy właściciel będzie śmigał po Krakowie i Śląsku, obiecał zapisać się do NKP :)

 

Noi sie zapisał, a dzis wymienil swiece dzieki czemu juz nie przerywa na wolnych obrotach, jadna byla calkiem przepalona, czarna, sprzeglo jest podciągniete, i narazie smiga sprawnie wlasnie po Mikołowie teraz

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się orientuje to były jeszcze 90 konne micry superS. Miałem przyjemność kiedyś taka robić. Musiałem w niej wymienić pompę paliwa i co się okazało ze to jakaś limitowana wersja bo od tej 75konnej nie pasiło i na zamówienie mi ściągali. Ale powiem ze to naprawdę jechało :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...