Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

elektryka w sunny


Gość swinkagruba

Rekomendowane odpowiedzi

Gość swinkagruba

witam

mam problem w nissanie sunny diesel. chodzi o to, że podczas jazdy wyłącza mi się radio (nie można go włączyć) dopiero gdy na chwilę uruchomię dmuchawę zaczyna działać. Podejrzewam jakieś zwarcie w elektryce. Może ktoś miał jakiś podobny problem. Radia zamieniłem ze starszego blaupunkta na nowszego, kostki w zasadzie pasowały (montowali mi w media markt) więc chyba nie jest to wina kostki. :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na mój gust to może po prostu coś nie stykać do końca, sprawdz wszystkie połączenia. Ew. tak jak i u mnie problem z minusem, czyli masą... A na wertepach Ci się wyłącza, czy tak losowo same z siebie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość swinkagruba

Wyłącza się trochę ze względu na nierówności ale zauważyłem, że najczęściej kiedy przyspieszam samochodem do 80 i więcej wtedy od razu. włączam wtedy nawiew najpierw na maksa a później zostawiam na jakiś czas i radio gra. masz rację najpierw sprawdzę styki i dam znać co z tym wszystkim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Jak to jest radio z cd to prawdopodobnie się przegrzewa sprawdz czy w czasie gdy się wyłancza jest gorące czy nie. jak tak to rzeczywiscie się przegrzewa i działa auto off. Może jakąś gąbką obłożyli ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...