Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Jaki bagażnik dachowy do T30


perkozek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja również dziękuję i polecam wszystkim sprzedającego na przyszłość ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Ja też mam do sprzedania bagażnik oryginał Nissana jak by ktoś szukał.

hej,

wiem ze to stary temat, ale moze wciaz jeszcze ten bagaznik posiadasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Witam. Podczepię się pod temat :) Panowie czy ktoś przerabiał montaż bagażnika dachowego w t30 z szerokimi relingami (wersja z halogenami w relingach). Tu reling ma ok 9cm szerokości więc większość uniwersalnych belek odpada. Szperając dziś w necie znalazłem takie zdjęcie jednak u mnie nie ma takich otworów na belki, ale jeszcze jutro się przyglądnę tym plastikom. 

 

post-102268-0-74505500-1514912337_thumb.jpg

 

 

Chcę zamontować box na dachu i wrzucić tam zapas.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś z Was instrukcję gdzie są zatrzaski w tych plastikach relingów? Wiem już, że są ściągane i wtedy dopiero ukaże nam się mocowanie belek. Wydają się dość kruche i nie chciał bym ich połamać. W mojej instrukcji obsługi nie ma nawet wspomniane nic o demontażu tych plastików. I pytanie nr 2 :) Czy można zamontować uniwersalny bagażnik czy jest jakiś dedykowany do tych relingów(chodzi mi o belki)? Nigdzie nie znalazłem dedykowanego do takich zamkniętych relingów. Pozostaje tylko ASO?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam. Chciałbym zamontować bagażnik dachowy do mojego Alberta (fabryczne punkty montażowe) 2006r. Chciałbym żeby to wyglądało schludnie i zakrywało miejsce po zaślepkach. Jesteście mi coś w stanie doradzić co można kupić, żeby to dobrze wyglądało i było solidne? Dodam jeszcze, ze docelowo chce mieć zamontowany box i wozić rower.

Edytowane przez rehnus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, karibox1 napisał:

cały watek jest o tym

Dokladnie.

P.S.

A co do wozenia roweru na dachu takiego auta jak X-trail to nie porozumienie.Tylko bagaznik na hak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, rehnus napisał:

witajcie. czy bagażnik dachowy z t31 będzie pasował do t30?

Zależy jaki..

Oryginał Nissanowski od T30 ma węższe maskownice relingów.Mocowania są identyczne .

Ja mam założony oryginał Nissan z T30 w T31 ,maskownice relingów jedynie od środka trochę oszlifowałem. .

Nie pasują tak idealnie ale ogólnie nie wyglądają źle.

Inne ,uniwersalne  bagażniki,które są bez maskownic powinny pasować bez najmniejszych problemów.

P.S.

Jak masz oryginał od T31 to możemy sie wymienić :).

Edytowane przez piotrek3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, piotrek3 napisał:

Zależy jaki..

Oryginał Nissanowski od T30 ma węższe maskownice relingów.Mocowania są identyczne .

Ja mam założony oryginał Nissan z T30 w T31 ,maskownice relingów jedynie od środka trochę oszlifowałem. .

Nie pasują tak idealnie ale ogólnie nie wyglądają źle.

Inne ,uniwersalne  bagażniki,które są bez maskownic powinny pasować bez najmniejszych problemów.

P.S.

Jak masz oryginał od T31 to możemy sie wymienić :).

no właśnie nie mam i kombinuje jak koń pod górkę, żeby coś znaleźć miłego dla oka z maskownicą. a możesz pokazać swoje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mam, posiadam belki poprzeczne dachowe T30 KE730-8H600, użyty chyba 2 razy. Niestety śruby mocujące poszły razem z autem do nowego Pana.

Chętnie odsprzedam.

Edytowane przez LuDa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
W dniu 11.04.2014 o 22:02, Szmiglo napisał:

karibox tematu nie wyczerpałeś ! :) jeszcze dla wersji z reflektorami na dachu  :dribble:  dobra robota. Przydałoby się to gdzieś katalogować. 

No właśnie - podpowie ktoś jakieś rozwiązanie na montaż belek do wersji z reflektorami na dachu (T30)? Z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...