Jump to content
Części Nissana - iParts.pl

[N15] Centralny zamek

terano1

Recommended Posts

Witam!

Mam problem z centralnym zamkiem w almerce N15. Zamykając samochod z pilota, centralka zachowuje sie tak jakby nie miała siły domknąć, recznie tez jest klopot ale po kilku ruchach "jezyczka" (bez skojarzeń) :P przy klamce wewnątrz samochodu przechodzi i moge normalnie zamknąć bryke. Miał ktoś podobny problem? Poradzcie cos.

Pordrawiam!

Guest KaZeLoT

A jak blokujesz "języczkiem" wyczuwasz opór?

Bo jak tak, to może masz źle wyregulowane "cięgna" między siłownikiem a języczkiem.

A jak blokujesz "języczkiem" wyczuwasz opór?

Bo jak tak, to może masz źle wyregulowane "cięgna" między siłownikiem a języczkiem.

Z TEGO CO SIE PRZYGLADALEM MOJEMU "ORYGINALNEMU" TO TAM NIE MA CO REGULOWAC... JESLI JEST DOKLADANY (TAK JAK JA W SWOIM MUSIALEM UCZYNIC) TO WTEDY JEST TAKA REGULACJA I TO WLASNIE ONA PRAWDOPODOBNIE NA NASZYCH PIEKNYCH DROGACH SIE POLUZOWALA I MOZE BYC POWODEM PROBLEMOW Z OTWIERANIEM I ZAMYKANIEM ZAMKA...

Centralka była zakładana przy zakupie samochodu w serwisie nissana. Przy zamykaniu nie wyczuwam oporu :/

TO PROPONUJE SCIAGNAC BOCZEK DRZWI KIEROWCY I ZOBACZYC CZY WSZYSTKIE CIEGNA SA NA SWOIM MIEJSCU.

WG MNIE MASZ DOKLADANY CENTRALNY WIEC BEDZIESZ MIAL DODATKOWY SILOWNIK KTORY BEDZIE DOKRECONY DO JEDNEGO Z CIEGIEN ZA POMOCA TAKIEJ "DZIWNEJ" :wink: ZLACZKI I ZOBACZ CZY TO WLASNIE ONA SIE NIE POLUZOWALA :!:

JA TAK MIALEM U SIEBIE. WYSTARCZY DOKRECIC 3 SRUBKI I WSZYSTKO WRACA DO NORMY :)

Dzieki wielkie za rade. Pozdro!

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Create New...