Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Niedługo zasiadam za sterami Almery SR, proszę o poradę


Gość yayo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

nie :) , chodzi mi o te sznurowadłopodobne "sznurki" które są przymocowane do klapy i kiedy klapa się podnosi, to one podtrzymują klapkę która zakrywa bagażnik kiedy klapa jest zamknięta żeby ta klapka do której przymocowane są te "sznurki" nie utrudniała dostępu w hatchbacku

 

ktoś mógłby to wyjaśnić lepiej odemnie ale ogólnie zrobię sobie nowe z jakichś ładnych czarnych sznurowadeł za 80gr.

 

Dzizes, chodzi o linki/sznurki do pólki??? ale miks...o ja pierdziele!!! hehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a cha

mam jeszcze jedno gorące wrażenie, otóż nie wiem czy to prawda, ale inni kierowcy zaczeli traktować mnie z pewnym respektem, a raczej mój samochód niż mnie, dość długo snułem się po krajowjej jedynce i jakoś nikt mnie nie próbował wyprzedzać...

 

hehe, zaaplikuj jeszcze do nysy nalepę klubową , to dopiero będą czuli respekt ! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba zaaplikuję, tylko gdzie ją najlepiej przykleić?

Na samochodzie :lol:

no i o co niektórym chodzi z tym RS? przecież wyraźnie napisałem SR!

Dobrze kombinujesz ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dżodżo
Co to za temat postu??

Cytuje "Niedługo zasiadam za sterami forda kartona, proszę o poradę"

 

Czyżby ktoś nam namieszał na forum?????

 

 

POZDRAWIAM.....

 

Zapewniam, że sie zmieni na własciwy. Pozdrawiam

Domyslam sie, ale czy mozna wiedziec co sie stalo?????

 

 

POZDRAWIAM.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasne, że można 8)

 

założyłem temat i przez pomyłkę wpisałem RS zamiast SR, część forumowiczów przymknęła oko na tą pomyłkę, ale inna część nie mogła sobie odpuścić wytknięcia mi po raz któryś z rzędu, że się pomyliłem

 

no dobra 8)

 

wyedytowałem temat i zmieniłem RS na poprawne SR, to znowu się nie podobało, bo zmieniłem :shock:

 

no to pomyślałem :idea: , skoro nie ma znaczenia co jest w temacie i chodzi tylko o wytknięcie mi błedu lub wytknięcie tego, że błąd naprawiłem, to już miejmy całkiem spory błąd skoro nikt nie che pisać na temat, no i w ten sposób Ford Karton zajechał w temat :twisted:

 

uspokoiłem czujną ( 8) ) moderację i po jakimś czasie zmieniłem po raz trzeci :lol: wersję auta w temacie, zobaczymy co będzie dalej...

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy się zrobiłeś wszystkich w yayo ;-)

 

A tak wogóle, to ja też przez dwa miechy upierałem się,że mam wersję SLX i dopiero Scyzor mi uświadomił,że to SR'ka ;-)

Więc nie ma coś się oburzać na kolegę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Mam taką almerę 1.6 RS FuLL Opcja oprócz skóry,rewelacyjna maszyna chociaż teraz to bym się przyłożyl do wersji 2.0 Gti he he :D

 

Hehe i zaraz Cię zbesztają za to RS ;-)

 

1.6 ma taką przewagę nad 2.0 GTi że mniej pali i mniejsz kosztuje OC, poza tym GTi to czysta poezja ;-)

Ale gemeralnie nie ma co narzekać na ten silniczek, przecież całkiem przyzwoicie kręci, prawda? 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...