Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[N15] przełącznik do halogenów


Gość Pawel99

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Pawel99

witam, czy w Almerze przed liftem uda się zamontowac przełącznik zintegrowany świateł z Almery po lifcie?

bo za cholerę nie mogę nigdzie dorwać takiego sprzed liftu co by halogeny obsługiwał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli dobrze rozumiem to mowisz o przelaczniku od przeciwmgielnych z roznica ze po lifcie wlacza sie je przy kierownicy a nie w konsoli srodkowej... tak ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli dobrze rozumiem to mowisz o przelaczniku od przeciwmgielnych z roznica ze po lifcie wlacza sie je przy kierownicy a nie w konsoli srodkowej... tak ??

 

Sławku, tutaj chodzi o N16. Tam przełącznik świateł przeciwmgielnych jest tylko razam z światłami mijania i kierunkowskazami. A nie jak w N15 w konsoli środkowej,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, czy w Almerze przed liftem uda się zamontowac przełącznik zintegrowany świateł z Almery po lifcie?

bo za cholerę nie mogę nigdzie dorwać takiego sprzed liftu co by halogeny obsługiwał...

 

Uważam, że nie powinno być problemu. Przed liftem były przełaczniki na dłuższych ramionach. Moja almera chociaż jest kupiona na chwilę przed liftem ma juz krótsze i trochę grubsze ramiona. I to juz się chyba do chwili obecnej nie zmieniło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...