Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P10/W10] Woda w komorze koła zapasowego.


Gość adallo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Ostatnio zauważyłem, że miałem zawilgoconą wykładzinę bagażnika, zajrzałem do koła zapasowego, a tam normalnie małe jezioro. Woda jakimś cudem się tam zbiera. Ktoś wie którędy może się tam dostawac ?

 

Aha jest to sedan.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Ostatnio zauważyłem, że miałem zawilgoconą wykładzinę bagażnika, zajrzałem do koła zapasowego, a tam normalnie małe jezioro. Woda jakimś cudem się tam zbiera. Ktoś wie którędy może się tam dostawac ?

 

Aha jest to sedan.

 

Pozdrawiam

 

pewnie podszybiem, czyli uszczelka i spływa sobei spokojni epod wykłądziną do niecki. Albo masz jakaś dziurke w rynience. lej woda po uszczelce - głownie rogami - i patrz którędy ci woda wlatuje. Oczywiscie odchyl wykładzinę. Miałem to kiedys dawno temu w wartburgu. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popatrz sobie przy wlewie paliwa - jak ściągniesz boczną wykładzinę czy nie masz przeżartego - norma w P10 które nie mają wstawionych plastykowych nadkoli. Błotko zbiera się za osłoną rury od wlewu, a że rura jest tam gdzie jest to więc sprawa prosta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...