Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P11.144] przegub zewnętrzny nowy nie pasuje


Gość rysuchom

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy bardzo proszę pomóżcie,kupiłem nowy przegub zewnętrzny do P11/144 z silnikiem 1.8 z 2001r.Po demontazu starego okazało się że nowy ma zębatkę nieco inną[ma zeszlifowane zęby].ponadto stary ma średnice korpusu 82 a nowy 92 mm,poza tym w starym na frezach wewnętrznych gdzie wchodzi półoś jest rowek na pierścień osadczy a w nowym brak rowka.Sprzedwca twierdzi , że przegub jest właściwy do mojego modelu.Czy istnieją takie przeguby jak ten mój stary i gdzie taki nabyć.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Miałem podobny problem .W sklepach wciskali mi niewłasciwe przeguby mówiąc ze pasuja. Dopiero mój kolega mechanik poszukał na Allegro ale przed kupnem jeszcze upewnił się bo ten koles który oferował przeguby miał numer gg i mój kolega dokładnie mu wytłumaczył o co chodzi i bez problemu dostał włąsciwy.Pamietam tylko ze na kartonie na czerwonym tle był napis JPN Line czy jakos tak .Namiarów na tego kolesia z Allegro też Ci nie podam bo nie pamiętam.Wiem tylko ze był podany numer gg na który można było pisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet dwie takie same primery nie maja takich samych polosi i przegubow dlatego przed zakupem trzeba wymontowac stary i policzyc zeby

Bombel sęk w tym, że zęby się zgadzają ale wewnątrz brak rowka na pierścień osadczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...