Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Problem z nawigacją


Gość jacobi78
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja równiez nie otrzymałam instrukcji, a na pewno by się przydała.

Brak instrukcji dyskwalifikuje nowy pojazd przy odbiorze - nie trzeba było odbierać!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość belferek

Dziś zamieniłem punkty POI z Automapy na plik .csv i zgodnie z instrukcją Nissan Connect wrzuciłem na USB do folderów myPOIs oraz /myPOIs/myPOIWarnings i jestem w trakcie testów. Już zauważyłem, że punkty dodane do drugiego folderu zgodnie z instrukcją powodują wyświetlanie ostrzeżenia na ekranie i krótki sygnał bip. Należy zmienić zakres czułości z 250m na 500m, bo przy 250 bipa mi dokładnie w punkcie POI.

Działa wyszukiwanie punktów POI np, stacji, sklepów, serwisów itd. Nie testowałem jeszcze radarów... po testach dam znać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość belferek

Witam,

a może ktoś już myślał nad zamianą "pipa" na komunikat głosowy?

 

Oj gdyby to było tak proste, to równie dobrze można by było zmienić komunikaty na polskie... obawiam się, że to wymaga ingerencji w oprogramowanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Witam, w pierwszej informacji nie rozpisywałem się dokładnie na temat problemu z nawigacją - tak więc jest problem z tym jak piszecie, miasta, które wymieniłem są w programie każda ulica, problem w tym, iż wracając z podróży nie mogę dojechać do domu z nawigacją, ponieważ wyszukiwarka nie znajduje takiej miejscowości.

Można mieć tylko wielki żal do firmy Nissan, że kupując auto z nawigacją - a słono należy za to zapłacić, jest w moim przypadku mało użyteczna.

witam

jest na to rada :) bedac w domu zobacz aktualna pozycje w nawigacji i zapisz jak jako "home". powinno dzialac, nie wiem wprawdze czy zapisze ci miasto i ulice ale z pewnoscia wspolrzedne geograficzne, wiec tym sposobem trafisz do domu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...