Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Dealerzy Nissana


Gość dena
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zjeździłem salony w Zabrzu, Chorzowie i Tychach.

Wszędzie oferują mi 11% zniżki bo biorę auto w leasingu.

W Chorzowie gość nie wie co sprzedaje, w Zabrzu babka postarała się bardziej i znalazła salon w Opolu, w którym mają 2.0dci do jazdy testowej, w Tychach zaś gość przetransportował do swojego salonu takie auto.

Nigdzie jednak nie mogę dogadać się co do większej zniżki - zmowa jakaś czy co <_<

 

Na minus Nissana działa jednak brak możliwość weekendowego testowania auta. Taka możliwość jest w Fordzie, a każdy salon indywidualnie nalicza zniżki, i to nie małe, bo droższa Kuga już bardzo nieznacznie odbiega od QQ. Przyznam, że to ma wpływ na potencjalnego kupca...

 

Przede mną jeszcze jazdy testowe 2.0dci i się okaże które z tych aut bardziej mi leży

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alternatywy specjalnie blisko nie widać. Kaszubowscy opanowali 3miasto :D

 

Kurczaki, a myślałem, że po VW Groblewski wreszcie trafię na dobrego dilera (bez skojarzeń :P )

a co u VW Groblewski było źle ?? czy dobrze bo nie wiem co to bez skojarzeń

Edytowane przez pavelsti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zjeździłem salony w Zabrzu, Chorzowie i Tychach.

Wszędzie oferują mi 11% zniżki bo biorę auto w leasingu.

W Chorzowie gość nie wie co sprzedaje, w Zabrzu babka postarała się bardziej i znalazła salon w Opolu, w którym mają 2.0dci do jazdy testowej, w Tychach zaś gość przetransportował do swojego salonu takie auto.

Nigdzie jednak nie mogę dogadać się co do większej zniżki - zmowa jakaś czy co <_<

 

Na minus Nissana działa jednak brak możliwość weekendowego testowania auta. Taka możliwość jest w Fordzie, a każdy salon indywidualnie nalicza zniżki, i to nie małe, bo droższa Kuga już bardzo nieznacznie odbiega od QQ. Przyznam, że to ma wpływ na potencjalnego kupca...

 

Przede mną jeszcze jazdy testowe 2.0dci i się okaże które z tych aut bardziej mi leży

 

greentop a byłeś w salonie po 1 kwietnia? Nieoficjalne info jest takie że ceny BARDZO SIE ZMIENIŁY (brak stałego rabatu od nissana do 6000 zł) :warning:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zjeździłem salony w Zabrzu, Chorzowie i Tychach.

Wszędzie oferują mi 11% zniżki bo biorę auto w leasingu.

W Chorzowie gość nie wie co sprzedaje, w Zabrzu babka postarała się bardziej i znalazła salon w Opolu, w którym mają 2.0dci do jazdy testowej, w Tychach zaś gość przetransportował do swojego salonu takie auto.

Nigdzie jednak nie mogę dogadać się co do większej zniżki - zmowa jakaś czy co <_<

 

Na minus Nissana działa jednak brak możliwość weekendowego testowania auta. Taka możliwość jest w Fordzie, a każdy salon indywidualnie nalicza zniżki, i to nie małe, bo droższa Kuga już bardzo nieznacznie odbiega od QQ. Przyznam, że to ma wpływ na potencjalnego kupca...

 

Przede mną jeszcze jazdy testowe 2.0dci i się okaże które z tych aut bardziej mi leży

 

Jeśli się nie mylę to te trzy miasta należą pod PGD - a ja w PGD pożyczyłem testówkę (nie qashqai'a tylko któreś z miejskich) co prawda na 5 godzin (bo moje stało w serwisie) i pod warunkiem, że nie zrobię więcej niż 300 km, ale była też opcja zaznaczenia z dnia na dzień czyli można wpisać ze bierzesz w sobote zaraz przed zamknięciem oddajesz w pon zaraz po otwarciu (zostawisz swoje auto i już) powiedź że musisz się upewnić w 100% czy będzie to wygodne auto dla Ciebie a po 10 minutowej jeździe nic nie odczujesz :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

greentop a byłeś w salonie po 1 kwietnia? Nieoficjalne info jest takie że ceny BARDZO SIE ZMIENIŁY (brak stałego rabatu od nissana do 6000 zł) :warning:

True true. Zero..nada opustów...:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

True true. Zero..nada opustów...:(

..a coś więcej??? wiecej szczegółów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..a coś więcej??? wiecej szczegółów?

rozmawialem z moim opiekunem z Nissanie w Bydg i dowiedzialem sie ze Nissan cofnął wszelkie upusty...ja podpisaywalem umowe 31/03 takze jeszcze sie zalapalem. Od 01/04 nie ma ani upustow bezposrednio od Nissana ani tych na grupy zawodowe etc. Tak bynajmniej jest w Yama Osielsko. Oczywiscie nie zmienia to faktu ze zawsze mozesz chwycic za sluchawke i wykrecic do salonu, odpowiedza Ci jak sie ma syt na "dzien dzisiejszy"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozmawialem z moim opiekunem z Nissanie w Bydg i dowiedzialem sie ze Nissan cofnął wszelkie upusty...ja podpisaywalem umowe 31/03 takze jeszcze sie zalapalem. Od 01/04 nie ma ani upustow bezposrednio od Nissana ani tych na grupy zawodowe etc. Tak bynajmniej jest w Yama Osielsko. Oczywiscie nie zmienia to faktu ze zawsze mozesz chwycic za sluchawke i wykrecic do salonu, odpowiedza Ci jak sie ma syt na "dzien dzisiejszy"

Wielkie Dzięki za info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozmawialem z moim opiekunem z Nissanie w Bydg i dowiedzialem sie ze Nissan cofnął wszelkie upusty...ja podpisaywalem umowe 31/03 takze jeszcze sie zalapalem. Od 01/04 nie ma ani upustow bezposrednio od Nissana ani tych na grupy zawodowe etc. Tak bynajmniej jest w Yama Osielsko. Oczywiscie nie zmienia to faktu ze zawsze mozesz chwycic za sluchawke i wykrecic do salonu, odpowiedza Ci jak sie ma syt na "dzien dzisiejszy"

Potwierdzam. maiłem zarąbiste szczęście zamawiając mojego QQ 31 marca o 17.30 - kurde, chyba jako ostatni w Polsce na tychże warunkach.

Przy okazji potwierdzam b. dobra jakość salony Yama - ale w Toruniu. Znakomita obsługa, wiedza sprzedającego, a przede wszystkim - jego niezwykle przyjazne podejście. Polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam. maiłem zarąbiste szczęście zamawiając mojego QQ 31 marca o 17.30 - kurde, chyba jako ostatni w Polsce na tychże warunkach.

Przy okazji potwierdzam b. dobra jakość salony Yama - ale w Toruniu. Znakomita obsługa, wiedza sprzedającego, a przede wszystkim - jego niezwykle przyjazne podejście. Polecam.

:) ja podpisalem umowe przed 20sta..:)

Co do obslugi klienta przez Sales...9pkt/10. Cala reszta...no comments

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co u VW Groblewski było źle ?? czy dobrze bo nie wiem co to bez skojarzeń

 

Użyłem sformułowania "dobrego dealera" co mi osobiście kojarzy się z roślinkami, tabletkami, itp :) Stąd te "bez skojarzeń" ;)

VW Groblewski, podobnie jak KMJ Gdańsk - przeciętnie i niezbyt miło, nawet w momencie kupna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę z czystym sumieniem polecić Autoniss Lublin na Męczenników Majdanka. Zważywszy na to, że to był mój pierwszy nowy samochód (i przy tym niemały wydatek) pełny obaw i wątpliwości (może jednak używany?), oglądając kolejne auta w różnych salonach - dopiero w tym się mną poważnie zainteresowano jako potencjalnym klientem. Od razu zostałem zauważony i podszedł do mnie sympatyczny Pan udzielając pełnej informacji o autku. Zaproponował od razu jazdę próbną, z czego skorzystaliśmy. Oczywiście, fakt ten nie zaważył na wyborze auta, ale jednak upewnił w zakupie.

 

Pomijając same auta - o pozostałych salonach niestety niewiele dobrego mogę napisać, od wejścia do wyjścia traktowany byłem (jak i pozostali oglądający) jak powietrze. Widocznie zarobek na nowych autach nie jest tak duży jak sądziłem ;)

 

Najgorzej ze wszystkich wypadł salon Hondy (CRH Auto). Mimo tego, że interesowałem się ich wyższym modelem za 100 tysięcy (CRV) sprzedawca nawet nie dał mi szans zapytać o autko. Tylko dumnie przeszedł po salonie w kierunku zaplecza porozmawiać z kolegą :D Porażka, nie polecam.

Edytowane przez browarek79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę z czystym sumieniem polecić Autoniss Lublin na Męczenników Majdanka. Zważywszy na to, że to był mój pierwszy nowy samochód (i przy tym niemały wydatek) pełny obaw i wątpliwości (może jednak używany?), oglądając kolejne auta w różnych salonach - dopiero w tym się mną poważnie zainteresowano jako potencjalnym klientem. Od razu zostałem zauważony i podszedł do mnie sympatyczny Pan udzielając pełnej informacji o autku. Zaproponował od razu jazdę próbną, z czego skorzystaliśmy. Oczywiście, fakt ten nie zaważył na wyborze auta, ale jednak upewnił w zakupie.

 

to miałeś dużo szczęścia :rolleyes2: , ja niestety tego nie doznałem, a moje uczucia po 3 wizytach w salonie były diametralnie inne, auto kupiłem u Szeptyckiego, w Białej Podlasce, gdzie - już o tym pisałem - podczas jednej rozmowy telefonicznej dowiedziałem się więcej niż w Autoniss-ie podczas osobistych wizyt, jedynym plusem była jazda próbna, ale to nie rarytas... B) a tak przy okazji: auto odbierałem ok 3 godz, nie przez opieszałość sprzedającego tylko Pan z listą w dłoni, punkt po punkcie. objaśniał, pokazywał, tłumaczył, nie było pytania zignorowanego, bez odpowiedzi, pojechał nawet ze mną na stację by być przy pierwszym tankowaniu auta. Po raz pierwszy spotkałem się z taką obsługą, a nie jest to pierwsze auto kupione w salonie, po tygodniu zadzwonił do mnie pytając o wrażenia..itd. Wielki zasłużony pozytyw!

Edytowane przez robert65
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jauto odbierałem ok 3 godz, nie przez opieszałość sprzedającego tylko Pan z listą w dłoni, punkt po punkcie. objaśniał, pokazywał, tłumaczył, nie było pytania zignorowanego, bez odpowiedzi, pojechał nawet ze mną na stację by być przy pierwszym tankowaniu auta. Po raz pierwszy spotkałem się z taką obsługą, a nie jest to pierwsze auto kupione w salonie, po tygodniu zadzwonił do mnie pytając o wrażenia..itd. Wielki zasłużony pozytyw!

Robert -to wszystko działo się w tym kraju? :blink: mam piąty samochód, każdy z ASO, jednak czegoś takiego nigdy nie spotkałem. Zobaczymy, jak mi pójdzie jutrzejszy odbiór w Nissan Rybnik (Mad Mobil).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może Kolega był "małoawanturującym" się klientem. :)

 

Oj myślę, że to za mało żeby zasłużyć sobie na taki niespotykany praktycznie chyba w Polsce poziom obsługi :) Może raczej np. kolega przypominał posturą Pudziana? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj myślę, że to za mało żeby zasłużyć sobie na taki niespotykany praktycznie chyba w Polsce poziom obsługi :) Może raczej np. kolega przypominał posturą Pudziana? :)

To zależy... a może np. por. Grubera? (bez obrazy Robert!)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy... a może np. por. Grubera? (bez obrazy Robert!)

Oj myślę, że to za mało żeby zasłużyć sobie na taki niespotykany praktycznie chyba w Polsce poziom obsługi :) Może raczej np. kolega przypominał posturą Pudziana? :)

 

Może Kolega był "małoawanturującym" się klientem. :)

 

Robert -to wszystko działo się w tym kraju? :blink: mam piąty samochód, każdy z ASO, jednak czegoś takiego nigdy nie spotkałem. Zobaczymy, jak mi pójdzie jutrzejszy odbiór w Nissan Rybnik (Mad Mobil).

 

 

Ale się serdecznie uśmiałem! hehehe dobre! nie mam postury Pudziana ani innych "inklinacji" :rofl:, jednak "wiem czego chcę", z wykształcenia jestem samochodziarzem i moja praca jest związana z motoryzacją - to w kwestii zbycia mnie byle czym B) , natomiast na zachowanie się sprzedawcy, Pana Arka, kierownika salonu sprzedaży, nie miałem żadnego wpływu, cieszę się jednak, że coś takiego mnie spotkało, zresztą możecie się sami przekonać, zadzwońcie, pojedźcie do Białej Podlaskiej, mają dużo klientów z całego kraju. Na pewno wpływ na jakość usług ma fakt, ze Biała P. nie jest duużym miastem, potencjalnych klientów, tubylców nie ma zbyt wielu, a przecież Nissan nie jest jedyną firmą sprzedającą swoje auta w tym mieście, o klienta trzeba zabiegać, co widać na moim przykładzie - opłaciło się obydwu stronom, jestem zadowolony, do tego stopnia,że się rozpisuję o tym na forum, a oni sprzedali auto z akcesoriami. Zakładałem u nich alarm, hak holowniczy i chlapacze, i to tyle w tym temacie :P:rofl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale się serdecznie uśmiałem! hehehe dobre! nie mam postury Pudziana ani innych "inklinacji" :rofl:, jednak "wiem czego chcę", z wykształcenia jestem samochodziarzem i moja praca jest związana z motoryzacją - to w kwestii zbycia mnie byle czym B) , natomiast na zachowanie się sprzedawcy, Pana Arka, kierownika salonu sprzedaży, nie miałem żadnego wpływu, cieszę się jednak, że coś takiego mnie spotkało, zresztą możecie się sami przekonać, zadzwońcie, pojedźcie do Białej Podlaskiej, mają dużo klientów z całego kraju. Na pewno wpływ na jakość usług ma fakt, ze Biała P. nie jest duużym miastem, potencjalnych klientów, tubylców nie ma zbyt wielu, a przecież Nissan nie jest jedyną firmą sprzedającą swoje auta w tym mieście, o klienta trzeba zabiegać, co widać na moim przykładzie - opłaciło się obydwu stronom, jestem zadowolony, do tego stopnia,że się rozpisuję o tym na forum, a oni sprzedali auto z akcesoriami. Zakładałem u nich alarm, hak holowniczy i chlapacze, i to tyle w tym temacie :P:rofl:

Tak potwierdzam to co kolega napisał o salonie "Nissan Szeptycki" z Białej Podlaskiej :) Proszę mnie nie posądzać o reklamę bo jestem z Białej. W ciągu niespełna pół roku kupuje już czwartego nissana w tym salonie. W przyszłym tygodniu będę odbierał drugiego qq+2. Przy każdym kontakcie z Panem Arkiem, Panem Łukaszem człowiek otrzymuje wyczerpujące informacje, pomoc i zawsze znajda autko do szybkiego odbioru lub krótkiego terminu produkcji. Nie mogę również pominąć osoby samego Pana Prezesa Józefa Szeptyckiego zawsze porozmawia z potencjalnym klientem doradzi itp, czyni to również z osobami już eksploatującymi nissany. Generalnie w tym salonie panuje taka atmosfera jaka powinna kupującemu towarzyszyć w każdym salonie(nie zapomną o tobie jak podpiszesz kwity odbioru auta i wyjedziesz poza bramę, na pewno nie będziesz na drugi dzień intruzem :) ).

Biała jest miastem ok 60 tyś mieszkańców i naprawdę bardzo dużo jeździ nissanów kupionych w tym salonie oni bardzo dużo sprzedają ludziom z poza województwa lubelskiego. Pierwszego qq jak odbierałem to był odbiór również przez osobę z Poznania. W rankingu sprzedanych samochodów na wschód od Wisły są liderami bija na głowę Białystok. Więcej nie będę słodził ale jak ktoś ma zamiar kupować w najbliższym czasie autko a dealer z jego miejscowości nie będzie w stanie zrealizować jego marzeń niech skontaktuje się z Panami wyżej wymienionymi sam się przekona że warto i szybko potwierdzi opinię o salonie NISSAN Szeptycki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po rozmowach z dealerami nie jest tak tragicznie jak straszyliście - choć nie jest też różowo.

Staneło na 10% - zobaczymy jak dalej się poukłada :whistle:

A kupując auto dostaliście jakieś wyposażenie w gratisie? Alarm, dywaniki i takie tam cuda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seta21 Ciekawe jakie będziesz miał wrażenia z odbioru, ja jestem bardzo zadowolony z Mad Mobil, polecam p. Sebastiana lub p. Marię. Obsuga bardzo miła, fachowa, po zakupie samochodu dalej masz wrażenie, że jesteś miłym gościem w salonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po rozmowach z dealerami nie jest tak tragicznie jak straszyliście - choć nie jest też różowo.

Staneło na 10% - zobaczymy jak dalej się poukłada :whistle:

A kupując auto dostaliście jakieś wyposażenie w gratisie? Alarm, dywaniki i takie tam cuda?

 

dywaniki gumowe(nieoryginalne tylko jakieś rigum) ale rabat 11% :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dywaniki gumowe(nieoryginalne tylko jakieś rigum) ale rabat 11% :)

 

U mnie identyko + alarm za pół ceny. Mogliby chociaż oryginalne te dywaniki wsadzić ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rabat 11%

Dywaniki gumowe oryginalne

Chlapacze

Autoalarm

 

Rozmawiałem z dealeram ale "coś kręci". Ten 10-11% rabat jest od ceny promocyjnej czy "normalnej". Czy to jest rabat dla wybranych grup zawodowych? Będę płacił gotówką, żaden leasing czy kredyt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten 10-11% rabat jest od ceny promocyjnej czy "normalnej". Czy to jest rabat dla wybranych grup zawodowych? Będę płacił gotówką, żaden leasing czy kredyt.

Z tego co wiem bo w sobote odbieralem qq+2 to w Twoim przypadku "kupna za gotówkę" rabat 10% przy zakupach w kredycie 5% oczywiście to rabaty dla grup zawodowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...