Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Dealerzy Nissana


Gość dena
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co wiem bo w sobote odbieralem qq+2 to w Twoim przypadku "kupna za gotówkę" rabat 10% przy zakupach w kredycie 5% oczywiście to rabaty dla grup zawodowych

 

Sorki nie zrozumiałem ...

Od jakiej ceny jest ten rabat?

Nie chcę kredytu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem z dealeram ale "coś kręci". Ten 10-11% rabat jest od ceny promocyjnej czy "normalnej". Czy to jest rabat dla wybranych grup zawodowych? Będę płacił gotówką, żaden leasing czy kredyt.

 

10-11% rabatu dla grup zawodowych liczy się od ceny normalnej, co do grup to w pełni nie jestem wstanie odpowiedzieć na 99% byli to prawnicy, nauczyciele, gość jak pytałem to mówił że jak się ma jakąkolwiek legitymacje związaną z zawodem to podobno prosto się uzyskiwało taki rabat. Znalazłem w necie chyba cały spis grup zawodowych dla nissana: lekarzy, pracowników służb mundurowych, nauczycieli, osoby niepełnosprawne, księży, prawników, rolników, farmaceutów, dyplomatów, taksówkarzy i członków kół łowieckich.

 

 

znalazłem to tutaj : http://auta-z-usa.blog.onet.pl/Znizki-na-nowe-auta-z-tytulu-w,2,ID415508781,n stare bo stare, ale chyba wiele się nie zmieniło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

07.04.2011 odebrałem swojego w salonie A&M Knedler w Elblągu. Szybko, miło i przyjemnie. Też korzystałem ze zniżek dla grup zawodowych ( nauczycieli), 10% na 1.6 benzynę i trochę od dealera. Jak kupowałem to o zniżkach dowiedziałem się chyba wszystkiego, poprzez rozmowy telefoniczne z dealerami z całej polski. I tak na 1.6 i 2.0 benzyna zniżka wynosiła 10%, na 1.5 disela 7%, na 2.0 diesla 11%. Dodatkowo można dostać zniżkę 1% za posiadanie nissana ( ksero dowodu rejestracyjnego, polisy ubezpieczeniowej itd.). Zniżki liczone są od ceny wyjściowej z cennika i potem dodaje się lakier metalik i inne opcje. Jak dealer jest dobry to opuści jeszcze parę złotych i dorzuci coś. Ja dostałem gratis dywaniki, alarm i rury chromowane boczne, acenta 1.6 czarny metalik rok 2011. Jednak jak odbierałem dealer uświadomił mnie, że te zniżki, które obowiązywały do 31.03.2011 uległy zmianie i tak dla mojego silnika w kwietniu wynosi 7%. Jestem super zadowolony i z samochodu i dealera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Kupiłem NIssana w Rybniku - firma Mad Mobil. Polecam! bardzo fachowa, miła obsługa. Odbiór auta - super. Godzinny instruktaż, bardzo szczegółowy. Otwarci na wszelkie pytania. Sprawa kredytu i ubezpieczenia załatwiona w 15 minut. Korzystałem z ulgi 10% dla nauczyciela akademickiego. Wystarczy zaświadczenie z pracy. Na moja prośbę dealer kupił mi tam (ja jechałem po auto z Torunia) felgi z zimówkami Pirelii w bardzo atrakcyjnej cenie. Felgi były ładnie zapakowane do samochodu. Bardzo polecam tego dealera!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To YAMA w Toruniu nie sprawdziła się ???

Nie mieli tego co chciałem w czasie, który mi odpowiadał. Tylko tyle. Dlatego Rybnik - mieli auto w wersji dokładnie odpowiadającej moim potrzebom, no i w odpowiedniej cenie. :whistle: Na Toruń nic złego nie dam powiedzieć -fajne chłopy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość ziolklu

Moge w pelni polecic KMJ Kaszubowszcy w GDYNI (sprawe prowadzil kierownik salonu Pan Wojtek). Od poczatku w pelni profesjonalne podejscie i doskonaly kontakt.

 

Dodam ze auto kupowalem mozna powiedziec przez Internet:) Mieszkam poza granicami RP. Wszelkie pytania i watpliwosci na etapie zamowienia jak i po dealer rozwiazywal w ekspresowym tempie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

jakby co to polecam YAMA Bydgoszcz.... a szczególnie warsztat blacharski.... fajni ludzie i dobra robota

 

Potwierdzam ... w szczególności warsztat blacharski - pozdrawiam !

 

Potwierdzam. maiłem zarąbiste szczęście zamawiając mojego QQ 31 marca o 17.30 - kurde, chyba jako ostatni w Polsce na tychże warunkach.

Przy okazji potwierdzam b. dobra jakość salony Yama - ale w Toruniu. Znakomita obsługa, wiedza sprzedającego, a przede wszystkim - jego niezwykle przyjazne podejście. Polecam.

 

Potwierdzam. maiłem zarąbiste szczęście zamawiając mojego QQ 31 marca o 17.30 - kurde, chyba jako ostatni w Polsce na tychże warunkach.

Przy okazji potwierdzam b. dobra jakość salony Yama - ale w Toruniu. Znakomita obsługa, wiedza sprzedającego, a przede wszystkim - jego niezwykle przyjazne podejście. Polecam.

 

Potwierdzam i pozwolę sobie pozdrowić Pana Piotra Ś.!

Edytowane przez nowy 2011
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...

Witam. Unikajcie salonu sprzedaży w Elblągu przy ul.Dojazdowej 14D A&M Knedler. Odebrałem  z salonu w dniu 22 sierpnia  auto Nissan Micra 1,2 zakupione w ofercie internetowej wystawionej w OTO MOTO. Przy odbiorze okazało się oszustwo kierownika salonu sprzedaży p.Arkadiusza Kobylińskiego. Wyposażenie auta nie pokrywało się z prezentacją ofertową. Miały być felgi "15" były "14".  Przy mnie zmieniono zapis w ofercie internetowej na "14" Brakuje  również elektrycznego sterowania lusterkami zewnętrznymi oraz  podłokietnika. Po powrocie do domu okazało się, że pokrywa silnika jest żle spasowana z przednim zderzakiem. Po wizycie u blacharza-lakiernika stwierdzono wymianę i lakierowanie przedniego zderzaka. Informacji  o naprawach uszkodzeń w nowym aucie nie udzielił mi salon sprzedaży. Aktualnie zgłosiłem sprawę do NISSAN POLSKA i oczekuję na załatwienie reklamacji. OSZUSTWO!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...