Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

pompa wspomagania do Nissan Sunny 2,0 D


Gość tofinka2009

Rekomendowane odpowiedzi

Mam ten sam problem.Pompa trzyma ciśnienie,ale słychać chyba łożysko.Czy wie ktoś gdzie można zregenerować taką pompę.Nissan Almera 97r 2.0 Diesel.Pompa na pasku klinowym.

 

koszt pompy to około 400 PLN .Pompa po regeneracji dostępna w intercars

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymiana pompy to żaden problem. poluzować pasek od napędu pompy, zacisnąć węże od oleju albo wypuścić olej, odkręcić przewody olejowe, wstawić nową, zalać najlepiej nowym olejem, no chyba ze niedawno wymieniałeś, polecam Castrol ATF, i gotowe max2h roboty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymiana pompy to żaden problem. poluzować pasek od napędu pompy, zacisnąć węże od oleju albo wypuścić olej, odkręcić przewody olejowe, wstawić nową, zalać najlepiej nowym olejem, no chyba ze niedawno wymieniałeś, polecam Castrol ATF, i gotowe max2h roboty

 

A jaki masz silnik MICHOO? U mnie w dieslu ta pompa jest zabudowana innymi elementami i ciężko byłoby ją wyjąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam problem.Pompa trzyma ciśnienie,ale słychać chyba łożysko.Czy wie ktoś gdzie można zregenerować taką pompę.Nissan Almera 97r 2.0 Diesel.Pompa na pasku klinowym.

 

koszt pompy to około 400 PLN .Pompa po regeneracji dostępna w intercars

 

Jeśli jesteś zainteresowany częściami używanymi to podaję ci adres sklep@automarpo.pl, tel. 071 329 61 42, my kupiliśmy z tamtąd za 150zł, sprawdzony towar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość tofinka2009

pompe wody nie odkręcamy,wykręcamy natomiast porzeczną śrubę mocującą pompę wspomagania która znajduje się pod nią najpierw luzuje się napinacz paska klinowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...