Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Brak ogrzewania


Gość robson

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem z ogrzewaniem, mianowicie chodzi o to że na wolnych obrotach leci tylko zimne powietrze a jak dodam gazu i przytrzymam go na ok. 4000r/min dopiero wtedy zaczyna lecieć ciepłe powietrze. Podejrzewam że padła mi pompa wody ale nie jestem pewien, jak ktoś wie o co chodzi proszę napiszcie ,dzięki i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mdzalewscy

Witam mam problem z ogrzewaniem, mianowicie chodzi o to że na wolnych obrotach leci tylko zimne powietrze a jak dodam gazu i przytrzymam go na ok. 4000r/min dopiero wtedy zaczyna lecieć ciepłe powietrze. Podejrzewam że padła mi pompa wody ale nie jestem pewien, jak ktoś wie o co chodzi proszę napiszcie ,dzięki i pozdrawiam.

 

może trzeba odpowietrzyć układ tam przy wężownicy układu ogrzewania, sprawdź też czy masz wystarczająco ilość płynu, nie dolewałeś płynu ostatnio ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Miałem kiedyś podobny przypadek po czyszczeniu klimy, przeszło samoistnie po dwóch dniach. Natomiast jeśli pompa lub coś w układzie wymiany ciepła, albo sterowanie to współczuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wymieniłem pompę wody ,odpowietrzyłem układ i nadal to samo. A co do wężownicy układu ogrzewania to gdzie ona się znajduje ?ja tylko odpowietrzałem dolewając płyn na pracującym silniku do chłodnicy. Jeśli jest jakiś inny sposób to proszę napiszcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wpierdol20

Ja miałem podobnie po zmianie płynu...postaw na pochyle tak żeby lewe koło było w górze.....i odpal na całkowicie zimnym silniku.Zaraz po odpaleniu szybko odkręć korek od chłodnicy i dolej płynu na full, no chyba że będzie full, ale jak są takie obawy, to nie sądzę,bo ja przed odpalenie zalałem na full, ale po chwili brakło ...poczekaj aż się silnik zagrzeje. Korek niech będzie odkręcony. Zakręć korek i się przejedź. Zgaś go i odkręć korek znowu. powinno zabulgotać:) wystygł. dolałem płynu i śmigam drugi miesiąc bez problemu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...