Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

ciemnooka K11 coyot'a


Gość coyot
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Po co kontener opon, 240Nm to i tak nie wiele - tyle w serii ma MAxima 3.0... Do tego masa auta nie wielka więc nie będą bardzo schodzić :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coyot widzę u Ciebie zima to też nie czas na spanie. Ja też pomału kompletuje graty. Wjeżdżają kolejne nowe graty. Zdążysz do wiosny? Uderzymy znowu na Czechy! :shiftyninja:

Edytowane przez p'xxl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się kapną że masz ślimaka pod maską to najwyżej kopną Cię kategorie wyżej. Poza tym trzeba pójśc za ciosem i ekipę wyjazdową powiększyc do min 20 sztuk. :)

Ogarniaj ślimaka. Zobaczymy co Ci wałki powiedzą. Aż się doczekać nie mogę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Sunny VE może mieć silnik z Polski. Spory czas temu, kiedy jeszcze nikt nie wsadzał u nas VE stał taki na allegro. Ponoć w końcu do Czech pojechał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

zeby nie bylo rozowo... dzisiaj toczka zastrajkowała ... krecila sie do 3 000obr a dalej zadyszka, warczenie i takie tam ... no ale "akcja przepływka" załatwiła sprawe ... :P

 

BTW... nowa pompa paliwa juz zamówiona :dribble::turned:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Przy okazji załadunku na pokład ECU Mastera III wleciały także większe wtryski paliwa z GA16DE (bodajrze z Sunnengo)tak na moje ok doszło jakieś 25-30% towaru, tak więc dołożyć do tego wallbro i na pierwsze lajtowe dmuchanie wszystko jest przygotowane :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha! Czyli jednak mialem racje :D :D :D

:P :P :P

Pisałeś żeby z 2.0 wsadzać - one by nie podlazły :D Za to z 1,4 i 1,6 są pnp :D

Tak czy siak powoli ale do przodu...

 

Ps. strasznie mnie się ta micra podoba, z miłą chęcią bym się nią przejechał po torze lublin, no taki mały gokart, zero przechyłów i czuć te małą wagę...

Pożycz mi wóz na jakiś weekend - hehe zamienimy się na powiedzmy Almere GTi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak czy owak trzebaby sie rozgladnac za jakimis wydajniejszymi i wydaje mi sie to rozsadniejsze :)

 

;)

 

Jakie rozwiazanie zawiasu jest z tylu w micrze? Wielowahaczowe?

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ona ma belkę z takim dziwnym podparciem - nie pamiętam fachowej nazwy ale działa to jak stabilizator...

No a ten konkretny egzemplarz ma Poliuretany wszędzie gdzie się da oraz amorki Koni sport oraz jakieś glebujące springi (chyba cały zestaw KONI)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wujek_trzcina

Ona ma belkę z takim dziwnym podparciem - nie pamiętam fachowej nazwy ale działa to jak stabilizator...

Ta nazwa to drążek Panharda, to samo jest w N16 ale bardzo masywne, fotka Wiki, Mazda MPV:

Solid_Axle.jpg

Edytowane przez wujek_trzcina
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cooba dzieki za zestrojenie auta :) smiga jak zloto :P

w drodze powrotnej bez problemu 180kmh przy 5000obr i zapas pod pedalem jeszcze byl :) miny niektorych mijanych kierowcow... bezcenne:rofl:

... dalej nie probowalem bo troche opony nie do takiej jazdy :P

 

 

co do zawiasu to... jest caly zestaw koni sport, poli, kpl rozporek i drazek panharda na srubie rzymskiej - whiteline'a :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...