Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

ciemnooka K11 coyot'a


Gość coyot
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem CI że strsznie dziwnie twoje auto się stroiło...

Na I i na II biegu masz za bogatą mieszankę i nie wiem czemu - obstawiam że mało poweitrza dochodzi do dolotu, natomiast od III w górę jest optymalnie taki wariant Ci z robiłem.

Jak chcesz to mogę mapę Ci wysłać taką żebyś na I i na II miał optymalnie a na III w górę uborzej...

 

Tak czy siak wóz KOSA jeśli chodzi o prowadzenie, nie zdziwił bym się jakbym wykręcił nim lepszy czas na torze lublin jak swoim 225Konnym sunny :P

Ps. może przejedziesz się w przyszłą niedzielę do lublina :) ??

Edytowane przez Coobcio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No na torze lublin mogło by być ciekawie :) Coobcio jednak do lublina lecisz w przyszły weekend? Bo pisałes cos o Ułęż-y :)

Edytowane przez Limon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na lato na ulice zostaje 195/45/15 ... na zabawy na torze mam plan zeby markgumy zakupic na przod... a tyl... jeszcze nie wiem ...

tylko na zime bede musial cos poszukac ... jak wejda wieksze tarcze i zaciski to 14 albo 15" wyląduje ... wiec to co teraz mam to faza przejsciowa :)

 

bombel ... opony przynajmniej raz na tydzien ogladam ... i sprawdzam cisnienie itp ... nie mam zamiaru rozwalic auta :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hamulce z 1,6 Sunnego/Almery możesz zapodać, tarcze 249mm i zostaje 13"...

Teraz jakiej średnicy masz tarcze z przodu ?

 

Elo Coyot zapodaj fotkę spod maski - ciekaw jestem jak u Ciebie idzie chłodnica, na linku po niżej jest K11 z chłodnica jakby połowkową przez co jest o wiele wiele więcej miejsca na suszarkę...

http://www.efidynamics.com/superchargers.html

 

Ps. Jak już ECu majster jest podłączony, cały układ paliwowy z głowy... Suszarka namierzona... To dalej potrzebujesz Intercoolera - polowałeś już na coś :> ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tarcze nie wiem jakie duze ... nigdy nie mierzylem ... :P

 

foty spod maski co by miejsce ukazac narazie brak ale ogolnie to przestrzeni jest tam pod dostatkiem... Trzcina cos chyba zrobil na spocie... jakas fote :shifty:

a jak nie to w tyg ogarne moze jakies zdjecie ... bo i tak musze :P

intercooler ... cos bede musial poszukac ... ale jeszcze nie mam pomyslu od czego ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coyot w jakie moce celujesz? Tylko nie mów ze soft turbo bo tak u Zuru i w Ibizie Turbo miało być a teraz ponad 250 kucy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Schumi03

muszę pokombinować z dolotem zimnego powietrza na stożek... :)

w grudniu to raczej nie dam rady ... ale w przyszlym roku na pewno sie wybiore :)

 

Zapraszamy, zapraszamy... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...