Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Terrano II Off Road


Gość Talaga12
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

 

Nie Dawno Kupiłem Terrano II z 1999r. 2.7 TDI .. Jestem fanem jazdy terenowej ... Naprawdę świetna zabawa ... Tylko Mam Problem czy Terrano II warto przerabiać na "prawdziwą Terenówkę " ...

 

Z góry Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

Nie Dawno Kupiłem Terrano II z 1999r. 2.7 TDI .. Jestem fanem jazdy terenowej ... Naprawdę świetna zabawa ... Tylko Mam Problem czy Terrano II warto przerabiać na "prawdziwą Terenówkę " ...

 

Z góry Dzięki

A co dla Ciebie znaczy "prawdziwa terenówka"? Jeśli ma to być coś typu "lekka" wyprawówka to bardzo dobry pomysł, a jeśli chcesz coś to topienia to oczywiście da radę, ale są do tego lepsze autka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko Mam Problem czy Terrano II warto przerabiać na "prawdziwą Terenówkę " ...

Nie warto. Zbyt wiele kosztownych zmian należy zrobić. Ci co twierdzą inaczej - nie próbowali, albo nie chcą przyznać się do fiaska :devil:

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy - ostatnimi czasy zacząłem myśleć o zakupie auta 4x4. Auto dla 2 osób, przeznaczenie - dalekie wyprawy.

Nie chcę się bać przejechać rzeczki ani błota i kamieni.

Czy myślicie że Terrano II byłby do tego dobry.. czy lepiej poszukać Range Rovera 2,5 tdi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o "wycięcie" wszystkich zbędnych rzeczy np. błotki żeby większa opona weszła ... dywany wyciągnąć itd. Chodzi mi o Terenówkę do jazdy w błocie.. i czasem żeby mogło przejechać przez wodę. I czy warto przekładać mosty od jakiegoś innego auta ? ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Do jak głębokiej wody można wjechać bezpiecznie terrano II bez przeróbek?

 

Czy montaż snorkela podnosi znacznie ten parametr, czy trzeba coś zmieniać w elektronice?

Ile taka przeróbka by kosztowała???

Pozdrawiam

 

PS

Czy terrano II 2,7 jest lepszy (ogólnie) niż Range Rover 2,5 - jechał ktoś i ma porównanie????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz jeździć po głębokiej wodzie to snorkel jest potrzebny .... A elektronikę trzeba zabezpieczyć... A niestety nie miałem przyjemności jeździć Range Roverem więc z tym nie pomogę..

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba wycinac nadkoli . Podnieś troche na drążkach z przodu i wsadz podkładki pod sprężyny do tyłu - najpepiej z elastomeru i powinny ci wilekie koła wejśc. terrano II ma dosc duże otwory w nadkolach wiec nie powinno byc problemu. Mozna ewentualnie pomyslec o przedluzeniu łączników stab. z tyłu . Podnieśc mozna tak z 2cale bo wiecej moze nie znieśc zawiecha z przodu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość terranosaur

blublu a wiesz moze jakie sprezyny wstawic zeby podniesc tyrana,

nie chodzi mi o te sprezyny co na allegro sprzedaja za 500 ale cos tanszego,

jakis zamiennik, ewentualnie jakie podkladki wstawic z tylu zeby poszedl go gory ?????

 

Pozdrawiam

Edytowane przez terranosaur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...