Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

ga 16


Gość artur82

Rekomendowane odpowiedzi

Witam od niedawna jestem posiadaczem almerki i irytuje mnie pewna sprawa nigdzie nie mam wpisane ile koni ma moj silnik w brifie mam ga 16 jest to wersja 1.6 sr zakupiona byla we wloszech bodajrze.

Wg wikipedii powinien mieć 90 lub 100 KM polecam google i podanie więcej szczegółów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg wikipedii powinien mieć 90 lub 100 KM polecam google i podanie więcej szczegółów

no tak to wiem, ale jak to sprawdzic zeby nie miec watpliwosci...mam ja dopiero 2 dni po 100 km spalila mi 9l w miescie jest jakas szansa na zmniejszenie spalania?? myslalem ze bedzie kolo 7,5, mam jeszcze maly problem z elektryczna szyba podnosi sie lekko skokowo byl bym wdzieczny o jakas dobra porade :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaj VIN to Ci powiem :)

JN1ECAN15U0506971

 

JN1ECAN15U0506971

...witam ponownie sprawdzilem vin na stronie autobaza i wyszlo ze mam silnik ga 14 de juz nic z tego nie rozumiem jak dojsc do tego jaki mam motor w brifie jest 1.6 w dowodzie rowniez...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JN1ECAN15U0506971

 

 

...witam ponownie sprawdzilem vin na stronie autobaza i wyszlo ze mam silnik ga 14 de juz nic z tego nie rozumiem jak dojsc do tego jaki mam motor w brifie jest 1.6 w dowodzie rowniez...

 

Witam.

Na auto bazie coś się "pieprzy" mi też wyszło ze mam inny silnik niż mam w rzeczywistości. Poczekaj BOMBEL ci prawidłowo rozkoduje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...