Jump to content
Części Nissana - iParts.pl

Instrukcja eksploatacji i naprawy N16


Guest awl

Recommended Posts

Guest USURI

Jeśli chodzi o serwis to polecam emule jest tam plik o nazwie: Nissan Almera n16 (Deutsch - English - Espanol - Francais) (Nero) (Service Manual) niestety Polskiej wersji nie ma ale da się sporo wyczytać i są obrazki biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest Tomek Sobota

>Dzięki, angielska wersja wystarczy.

 

Jak chcesz, to ja mam tę płytkę o której mówił kolega. Poruszam się codziennie na linii Mokotów - Żoliborz, jak jesteś zainteresowany to chętnie udostępnię. Pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

Jeśli chodzi o serwis to polecam emule jest tam plik o nazwie: Nissan Almera n16 (Deutsch - English - Espanol - Francais) (Nero) (Service Manual) niestety Polskiej wersji nie ma ale da się sporo wyczytać i są obrazki :D .

 

Właśnie przeglądam sobie ściągnięty SM, rewelacja wszystko czarno na białym. No to chyba nie prędko mnie w ASO na przeglądzie zobaczą. DZIĘKI!!! :D

 

Pozdrawiam,

awl

Link to comment
Share on other sites

Guest ggruczyk

Jeżeli ktoś potrzebuję manuala do N16, chętnie udostepnię. Szczecin i okolice. W przypadku Warszawy mogę przesłać do moci kumpli w Wawie. Byłoby do odebrania w centrum Warszawy.

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest USURI

Taa czytamy a potem zasysamy. Ten link zadziała jeśli najpierw odpalisz program P2P zwany czasem mułem. :wink: Jeśli go nie masz to zassiesz ze strony www.emouleproject.net i dopiero gdy go odpalisz link zadziała klikając na wskazany program ustawisz się w kolejkę. Jakby więcej pytań to dawaj na pocztę. Pozdrawiam Mario 8)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...