Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Instrukcja eksploatacji i naprawy N16


Gość awl

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chodzi o serwis to polecam emule jest tam plik o nazwie: Nissan Almera n16 (Deutsch - English - Espanol - Francais) (Nero) (Service Manual) niestety Polskiej wersji nie ma ale da się sporo wyczytać i są obrazki biggrin.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tomek Sobota

>Dzięki, angielska wersja wystarczy.

 

Jak chcesz, to ja mam tę płytkę o której mówił kolega. Poruszam się codziennie na linii Mokotów - Żoliborz, jak jesteś zainteresowany to chętnie udostępnię. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o serwis to polecam emule jest tam plik o nazwie: Nissan Almera n16 (Deutsch - English - Espanol - Francais) (Nero) (Service Manual) niestety Polskiej wersji nie ma ale da się sporo wyczytać i są obrazki :D .

 

Właśnie przeglądam sobie ściągnięty SM, rewelacja wszystko czarno na białym. No to chyba nie prędko mnie w ASO na przeglądzie zobaczą. DZIĘKI!!! :D

 

Pozdrawiam,

awl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś potrzebuję manuala do N16, chętnie udostepnię. Szczecin i okolice. W przypadku Warszawy mogę przesłać do moci kumpli w Wawie. Byłoby do odebrania w centrum Warszawy.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Taa czytamy a potem zasysamy. Ten link zadziała jeśli najpierw odpalisz program P2P zwany czasem mułem. :wink: Jeśli go nie masz to zassiesz ze strony www.emouleproject.net i dopiero gdy go odpalisz link zadziała klikając na wskazany program ustawisz się w kolejkę. Jakby więcej pytań to dawaj na pocztę. Pozdrawiam Mario 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...