Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Kubeł i pasy szelkowe czyli moja rajdóweczka ;-)


Gość Xzandafer

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Xzandafer

W końcu mam porządne wnętrze, tzn. jedyny mod jaki dziś zrobiłem to zamontowałem pasy szelkowe 4-punktowe SPARCO. Są megazajebiste, działają jak te w samochodach WRC, jedyna różnica polega na tym, że tu przykręcamy z tyłu szelki na śruby a nie do klatki.

Wcześniej miałem pasy 3-punktowe Schroth'a - byłem zadowolony z nich - jednak dziś zmieniłem o nich zdanie - były syfiaste, bo tak na prawde działały identycznie jak zwykłe pasy. SPARCO natomiast nie pozwalają na najmniejszy ruch - najlepsze uczucie jest podczas bardzo ostrego hamowania z większych prędkości... Ohh, ciekawe jak będzie się czuł mój pasażer, bo identyczny zestaw już jest w drodze :)

Kubełek to Bimarco Cobra - świetny stosunek jakości do ceny - kosztuje zaledwie 410zł, a paczka z fotelem ważyła 4,3kg!!! Jest niesamowicie wygodny - lepszy od wielu seryjnych foteli - w dodatku wymusza prawidłową pozycję za kierownicą. I to jest świetne, bo nie trzeba się zastanawiać jak ustawić oparcie.

Ogólnie świetna propozycja dla tych z rajdową żyłką... Szpanerom zdecydowanie odradzam, bo nie da się prowadzić jedną ręką ze skrzywionym do środka kręgosłupem :lol:

 

Dosyć gadania, zobaczcie jak wygląda :!:

http://photobucket.com/albums/y119/xzandaf...nt=IMG_0296.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super super :) mowisz ze fotel wygodny - bo wlasnie sie zastanawialem jak to jest np. z dluzsza jazda w czyms takim? nie jest uciazliwa??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Xzandafer
super super :) mowisz ze fotel wygodny - bo wlasnie sie zastanawialem jak to jest np. z dluzsza jazda w czyms takim? nie jest uciazliwa??

Nie miałem okazji jechać na dłuższym dystansie niż 150km. Mimo wszystko po takiej jeździe czułem się wypoczęty. Aczkolwiek osoby mające tendencję do ustawiania oparcia w pozycji 'leżącej' będą z pewnością czuły się nieswojo w takim fotelu na dłuższej trasie.

 

a tak off topic, to gdzie kupiles nabe do kierownicy?

Nabe kupiłem na Allegro... Szukałem ponad miesiąc :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szpanerom zdecydowanie odradzam, bo nie da się prowadzić jedną ręką ze skrzywionym do środka kręgosłupem :lol:

 

oooo to widze ze nie dla mnie :wink: ale bardzo fajnie wyglada i zawsze to kilka kilo mniej :!: powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...