Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

zamek


KURCZAK
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka!!! Czy ktoś wie gdzie w Wawie można dobrze i tanio wymienic całe zamki w drzwiach w P11???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ups :) a co to się stało włamanie . czy bezpieczeństwo, . może dali przy sprzedaży 1kpl. kluczy. bo to szkoda wymieniać . jeszcze mieć inny w tylnej klapie. bo w sumie zamek łatwo zmienić i serwis raczej nie potrzebny. ale jak trza to trza.pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamki chce wymienić bo komuś bardzo spodobało się moje radio i postanowił śrubokrętem podrasować moje zamki. Efekt jest taki, że musze oba wymienić bo nie nadają sie do naprawy,a w warsztatach które znalazłem to chca od 350do 550 zeta za sztuke z wymiana i dopasowaniem kluczyka. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dżodżo

Poszukaj na forum haslo "sklepy internetowe".Kiedys do ktoregos zagladalem i komplet zamkow ze stacyjka kosztowal chyba cos okolo 300 złotych, ale moge sie myslic.Niestety nie pamietam, który to był sklep.

 

 

POZDRAWIAM.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zobacz tu (cen nie znam, namiary z ksiązki telefonicznej): Am-Auto-Zamki, ul. Grochowska 190, tel. 810-64-61, ul. Grójecka 109, tel. 659 98 95. Kiedyś naprawiałem na Ursynowie (Służew nad Dolinką), adresu nie pamietam, ale to było w pobliżu Puławskiej, jak jedziesz do Piaseczna z Warszawy, to jest po lewej stronie piętrowy jasny pawilon, za parkingami, a przed Potokiem Służewieckim. Na tyłach tego pawilonu był kiedyś zakład naprawczy zamków i stacyjek. Z planu miasta wynika, że to ul. J.S. Bacha, wjazd od Doliny Służewieckiej. Cen ani telefonu nie znam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kupiłem na Strażackiej komplet wkładek z kluczykiem za 75 zł, moje były juz nie do użycia, tzn. stały. minusem jest posiadanie dwóch różnych kluczyków - dla porównania jedna wkładka dorabiana pod kluczyk oryginalny to koszt ok. 90-120 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Kiedyś po włamaniu do mojego starego samochodu dorabiałem wkładkę do kluczyka na Powstańców Śląskich. Za dorobienie wkładki i naprostowanie blachy w drzwiach zapłaciłem chyba 90 pln. Co prawda było to jakieś 5 lat temu, ale i tak z tego co się wtedy orientowałem to tam było najtaniej. Adresu dokładnie nie pamiętam, ale jadąc od strony CinemaCity na bemowie w stronę Górczewskiej jest to zaraz za wiaduktem na torami kolejowymi po lewej ręce. Jest tam ciąg pawilonów ze sklepami i punktami usługowymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
Gość darekserwis

Witam. W sobote 1.04.06 nabylem droga kupna Nissana Primere 1.6 SLX (sedan)!!!!

B.fajne autko. Niestety jezyczek zamka w klapie jest ulamany. Gdzie moge tanio kupic taki zamek (w sklepie na Ostrobramskiej, pomimo wiosny, cena mnie zmrozila - 180 PLN. Prosze pomozcie. Jezdze z otwartym bagaznikiem!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. W sobote 1.04.06 nabylem droga kupna Nissana Primere 1.6 SLX (sedan)!!!!

B.fajne autko. Niestety jezyczek zamka w klapie jest ulamany. Gdzie moge tanio kupic taki zamek (w sklepie na Ostrobramskiej, pomimo wiosny, cena mnie zmrozila - 180 PLN. Prosze pomozcie. Jezdze z otwartym bagaznikiem!!!

który rocznik? mam zamek zadzwoń 0601 19 28 25

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

heh, kiedyś do punciaka weszli tak kolesiowi, od którego go kupiłem. Na pamiątkę tego pozostało ładne wgniecenie na drzwiach :)

 

W Polsce znają chyba wszystkie sposoby wchodzenia do samochodu - te eleganckie i te mniej eleganckie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...