Jump to content
Części Nissana - iParts.pl

regulacja hydrauliczengo sprzegla

Guest greg76

Recommended Posts

Guest greg76

mam male problemy ze sprzeglem. troche za pozno odpuszcza i woz slabo mieli przed panienkami pod praca :lol: jak ktos ma jakies sugestie jak to wyregulowac to czekam :!:

dzieki i pozdrawiam

witam :) . bo dla zasady hydrauliczne jeś delikatniejsze (miękkie). ale można kombinować . nie wiem kiedy puszcza całkowicie ....najlepiej cięgno "wydłużyć" czyli ma puszczać przy samej podłodze...... no i dodatkowo mocną sprężynke powrotną ( co by pomóc ) szybciej i mocniej dźwigni sprzęgła .na skrzyni i co za tm idzie . uzyskać efekt zbliżony do tego co potrzeba... potem to już większa zabawa z dociskiem ...pozdr,

Trzeba by się temu blizej przyjrzeć, Nie widziałem w Grega żadnej regulacji a przedlurzanie moze nie być takie proste.

Może ew. przerobic sam pedał sprzegła :roll:

Guest greg76

dzieki artur za konkrety. myslalem ze juz snie nie doczekam na jakas odpowiedz "na temat". pokombinuje i moze sie cos ulepi.

pozdro :!:

witam :) . nie wszystko już w nissanach widziałem bo ze śląska jestem, i tu pełno ( delikatnie ) vw i audi . no i przy tym głównie działałem. aaaaaa no i przy moim wiernym PF 125. i innych fiatach. ale zasady podobne . teraz tylko maxima mi została... a człowiek całe życie sie uczy .. powodzenia .. pozdr. no jak niema regulacji.... to tylko sprężynka..

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Create New...