Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Klimatronic - Każdy rozkłada ręce :-(


Gość consiniere

Rekomendowane odpowiedzi

Gość consiniere

Witam, mam Primere P11 z 2001 r. Mam problem którego nikt nie potrafi rozwiązać :-( .

Prawdopodobnie po lekkiej stłuczce w zimę zaczeły się problemy z klimatronic a dokładniej nie mogę przełaczac z zimna na ciepło i odwrotnie. Jak przyszły ciepłe dni to w samochodzie można się było ugotować. Elektryk ręcznie mi przestawił klapkę na zimno i jest lepiej - ale teraz z kolei mam tylko zimny nawiew i są problemy w zimne noce :-( W większości serwisy nawet nie próbuja tego naprawiac, w jednym wymienili mi siłownik od tej klapki a i atk nie pomogło :-( )

Bardzo prosze o pomoc albo o wskazanie zakładu który się tym zajmnie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Też tak miałem i jak się okazało to miałem odpięty kabelek od czujnika temp. wewnętrznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest pare watków o tym. Po lekkiej stłuczce to mogłeś sobie uszkodzić czyjnik temp zew który jest miedzy zderzakiem a hłodnicą na poprzeczce dokładnie na środku taki prostopadłościan. U mnie wystarczyło 80 zł + allegro i klimka hula. Tylko jak do tego doszedlem to sieprz.... sobie siłownik. Piszesz że masz takowy dodatkoy może chcesz się go pozbyć???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi tez o wygląda na problem czujnika temperatury .klimatronic wtedy wariuje

ja mialem podobny problem tylko cieplo lecialo i wewn czujnik temp byl odpiety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...