Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Sunny SR20+ by KMS


Gość radzik-kj
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość radzik-kj

Kilka info o mojej zabawce :)

 

MODEL: SUNNY GTI, N14

SILNIK: wtryski 370, filtr oleju KN/Mocal, chłodnica oleju, regulowane kółka, wałki, reszta (a jest tego trochę) może uda się zimą...

UKLAD DOLOTOWY: stożek ITG, przepływomierz Infinity Q45, przepustnica SX s14, custom kolektor KMS

UKLAD WYDECHOWY: 4in1 gruba ścianka kwasówka + przelot 2.5' + końcowy tłumik (wszystko KMS)

ELEKTRONIKA: świnka SMT6 [strojenie KMS] + "budzik" ze wskaźnikami

UKLAD NAPĘDOWY: skrzynia seria +shortshifter B&M (super

ZAWIESZENIE: komplet K2 Sport - Street + poliuretany/drążki/wahacze 555

UKLAD HAMULCOWY-tarcze nacinane , nawiercane BLACK DIAMOND+hydraulika ręczny by Re5pect, zaciski tył N15 GTI, przewody w oplocie stalowym

UKŁAD PALIWOWY pompa seryjna + zbiorniczek przelewowy Forge, Pompa Bosch, przewody w oplocie stalowym, regulator ciśnienia paliwa,

BODY-KIT: seria dwukolorowa

KOŁA: 16' 215/45

ŚRODEK: fotele kubełkowe, kierownica z odsadzeniem 80mm, pasy 3', klatka, rozpórka, trochę gratów poza autem

CAR-AUDIO: chyba nie doczeka sie montażu...

MOC: ?????

Status: jeszcze działamy

 

Po lakierze

d803212ef9525145m.jpg

c0f75f7da69a5734m.jpg

c7d30a9c4d074546m.jpg

794322def3d76622m.jpg

 

Montaż zawieszenia

d92bdb78f53b0383m.jpg

7b79770a2b8028bam.jpg

9886fdf514fa66bfm.jpg

638e28eb50493979m.jpg

e633ed5c2ee51fadm.jpg

c02eca7823943f25m.jpg

03bc73dec33a485fm.jpg

9f90fac2ea637b5dm.jpg

 

I jeszcze...

 

Montaż silnika kółek wałków itp.

b686292db48db444m.jpg

42157b4bd6dba556m.jpg

e63270d6ebac5b6cm.jpg

eae9b48f85bc3cf6m.jpg

 

Kolektor 4>1 i układ wydechowy

2d9b29164e9246d8m.jpg

1d994f5fbd519b8dm.jpg

0dc1d52fe4d44835m.jpg

dcee273b7f05c629m.jpg

019fcd943af93611m.jpg

f9396d9651950e93m.jpg

286e46ed1e6baddbm.jpg

 

Komora silnika finalnie

 

8f877d2cc617616dm.jpg

50d3d6a7d559059bm.jpg

 

Wnętrze oraz gotowy wóz.

d43515a1a77b9ba9m.jpg

e0b208ebcb5e72a6m.jpg

e5cec81b930404aem.jpg

b45dad3878166408m.jpg

a998ce363829f318m.jpg

c97a350efa1dbd1dm.jpg

6206e333921161c2m.jpg

4e13b97b0eda561am.jpg

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

Się właśnie zahwalaliśmy kolekotorem ssącym jaki Kali wykonał a tu proszę pełen opis twojej bojowej maszyny.

Ps. zapraszam na pojeżdżawkę w Ułęży, więcej szczegółów tutaj: http://www.racingforum.pl/13-Grudnia-Niedziela-Ostatnia-impreza-w-tym-roku-t71630.html

 

Dobra okazja by przetestować maszynę :)

No i hamownia na ul. Ostrobramskiej czyli ta gdzie w większości robimy pomiary akurat porównanie do innych nissanów N/A będzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj ulubiony projekt! Profi na kazdym kroku, a taki rurowy 4-1 to mi sie marzy.. ;)

 

Moze zawitam do KMS kiedys, jak nie ogarne mojego auta i jego problemow..

 

Kiedy bedzie hamownia jakas? Jakie plany dalej, faktycznie turbo na przyszly sezon? Szkodaby bylo takiego ladnego n/a SR20DE :D

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie tam szkoda, przehamować jak wyjdzie że graty coś dają to je przejmiesz a właściciel pójdzie w turbo :)

Mnie po głowie chodzi zaturbienie mojego sunnego SR20VE i jakieś lajtowe doładowanko na 300KM ale to jak nie uda mi sie 250KM w N/A zrobić :P

 

Czekamy na wykresik :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie tam szkoda, przehamować jak wyjdzie że graty coś dają to je przejmiesz a właściciel pójdzie w turbo :)

 

Dobrze mowisz, dac Ci wodki! :D :D :D

 

Ciekawe ile KM na tym setupie jest :rofl:

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wujek_trzcina

Moj ulubiony projekt! Profi na kazdym kroku, a taki rurowy 4-1 to mi sie marzy.. ;)

Pozdr

Nie znowu tak daleko do zrealizowania marzeń ;) tylko najpierw zobaczymy co da ten mój wynalazek.

Coobcio powinien shamować to w poniedziałek, nic więcej nie mówię ;)

20091128370.jpg

20091128366.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jakaś ustawka ??

Jak na prostej będziesz szybszy od Keneta to następnie czekam Ja a potem Ibiza Jemioła :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coobcio powinien shamować to w poniedziałek, nic więcej nie mówię

 

No to czekam :)

 

Moze sie myle, ale skoro Bodek i Kenet szli w miare rowno, to ten Sunniacz moglby od razu startowac do Kuby :P

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie jeszcze ciekawi jakie tam siedzą wałki rozrządu... Jak się okaże że są mało ciekawe to będę miał do sprzdania HKS step II 264/264 w dobrej cenie, już przystosowane do SR20DE - zaślepiony kanał olejowy od VTC...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. a takie waleczki to nie lepsze pod turbo? Do wolnossaka chyba fajniejsze jakies z wiekszym katem otwarcia na ssacym, czyz nie? :)

 

Od poczatku tematu postow mnostwo, a tylko jeden wlasciciela :D

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wóz miał być hamowany zaraz po pierwszym strojeniu ale Radziu zabrał autko na pierwsze pojeżdzawki oraz drobne korekty lakieru i chyba dopiero w styczniu zawita do mnie, dopiero wtedy będziemy coś więcej wiedzieć. Ale mogę powiedzieć już że to nie koniec performancu i jedno jest pewne będzie wolnossakiem. ;)

Widzę że powstają już kopie kolektora. :P

Edytowane przez KALI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny mocny sunny ;) . Gratuluje konkretnego podejścia do tematu. Czy przypadkiem ten sunny nie przelatywał przez Konstancin, robiąc parking na orlenie, późnym popołudniem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że powstają już kopie kolektora. :P

No raczej nie, kolega już go struga blisko 2 lata, a dzisiaj dopiero udało mu się go na tyle zmaterializować że ma wejść do mojego wozu hehe - i to ma być produkcja seryjna ;)

Co on da hamownia jutro prawdę powie :D

 

no nic to czekamy na jakieś filmiki z pojeżdżaw, fotki... i wrażenia jak się prowadzi ta maszyna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak zostanie N/A to juz nic z niego nie kupie :P Jakie walki weszly razem z regulowanymi kolkami rozrzadu?

 

Kali, moge na pw dostac koszt zrobienia klatki i wyspawania kolektorow ssacy/wydechowy?

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość radzik-kj

Sorki za brak aktywności, ale mam tyle czasu poza pracą, żeby polatać SRem i raczej jestem weekendowym internautą :) ORLEN - tak to byłem ja :rofl: Wrażenia z jazdy - uczę się. Auto na założonych zawiasach trzyma sie drogi bardzo dobrze, hamowanie ze względu na większa pompę i akcesoryjne tarcze, klocki (nie mam porównania z innymi) dużó lepsze jak seria, wrażenia jakby były pozbawione fadungu B) parę chwil po nowym roku pewno zawitam na rolki na Ostrobramską. Kreska, jestem za, ale to po rolkach, żebym wiedział z kim mogę się równać

 

Pozdrrawiam wszytskich czekająch na mnie na mieście :):):)

 

RADZIOŁ BLACH&WHITE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...