Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P11/WP11] Przestał działać silniczek od spryskiwacza


Gość rychu

Rekomendowane odpowiedzi

wyjmij wtyczke z silniczka i z pomoca drugiej osoby (ktora wlaczalaby wajcha spryskiwacz) wpinasz miernik i sprawdzasz czy dochodzi napiecie

jak nie dochodzi to sprawdzic trzeba instalacje , jezeli dochodzi to przechodzimy do pkt.2

 

druga proba to podjaczenie silniczka na "krotko" do akusia celem sprawdzenia czy silnik wogole chodzi

 

silniczej mozna po malej przerobce (rozbebeszenie plastiku na wtyczke)

zaadoptowac np. z opla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Ostatnio wymieniałem silniczek do spryskiwacza, poprzedni "zatarł" się (uszkodzenia były też spowodowane rozwaleniem od wewnątrz przez lód- napeczniał). Kupiłem na szrocie na Strażackiej za 30 PLN ze starej p10 i teraz mi hula i jest ok.

 

p.s. jak nie macie wszystkich kołków jednorazowych do założenia nadkola to nie róbcie tego - ja swoje przykręciłem bez wkładania kołków jednorazowych i w czasie jazdy koło mi zerwało nadkole - podwiało niezamocowaną część po oponę przy 130 km/h i tyle je widziałem....

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyjmij wtyczke z silniczka i z pomoca drugiej osoby (ktora wlaczalaby wajcha spryskiwacz) wpinasz miernik i sprawdzasz czy dochodzi napiecie

A do wtyczki jak sie dostanę?

:oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam :) . jest przed prawym kołem zaraz za plastikiem nadkola można od spodu(ale to ciężko) lepiej zdjąć koło i zdjąć mocowanie nadkola 2 szt. wtedy łatwo odchylić plastikowe nadkole. no i wtyczka jest . pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...