Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

micra k 11 książka


Gość korab
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 rok później...

Sorki że odświeżam ten temat ale tym którzy jeszcze szukają może się przydać:

 

Znalazłem też stronę gdzie można kupić wysyłkowo i nawet taniobo za 32zł :

 

http://motoryzacyjna.pl/szukaj/Nissan

 

ale wiadomo z kosztem wysyłki wychodzi tak:

 

Wysyłka Pocztą Polską za pobraniem - koszt 11.90 zł

Wysyłka Pocztą Polską po wpłacie na konto Inteligo - 7.9 zł

Wysyłka Pocztą Polską po dokonaniu wpłaty przez Przelewy 24 - 7.9 zł

Odbiór osobisty w siedzibie firmy - 0 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam. Właśnie zadzwoniłem w sprawie tej książki i pan który odebrał nieco popsuł mi humor mówiąc, że owej książki nie mają już od dobrych kilku miesięcy a o ewentualnej dostawie również za dużo nie mógł powiedzieć "może za miesiąc, dwa może trzy"...... :/ . Widzę że ta ks. jest na wagę złota, a ja właśnie zakupiłem micrę k-11 (dołączyłem do Was :one: ) i taka ks. by się napewno przydała. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj na Allegro - użytkownik 1hania.

Wystawiał kilka sztuk - może jeszcze ma :) jeśli masz konto na Allegro napisz do niego.

W książce jest opis K11 przed liftem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki bardzo za info, ale sprawdzałem i niestety do micry nie ma. Obleciałem kilka księgarni - wszędzie brak. Jeszcze trochę "powęszę", mam nadzieję że w końcu znajdę. Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dzięki ale ja już zamówiłem taką książkę (mam nadzieję że taką) od jakiegoś gościa z Wrocławia (wersja drukowana 25zł + kosz wys. 12 czy 15zł -wersja na płycie wychodzi taniej o kilka zł) i jak wszystko bedzie wporządku to zaraz napiszę, dam namiary. Narazie czekam na jego odpowiedź.

P.S. nie daję teraz namiarów do niego bo jeśli okaże się że to bubel to tyłko ja stracę a nie.... .Pozdro. :one:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciulek może mógłbyś nam zdradzić gdzie ów książkę nabyłeś? Niestety od Krystiana z Wrocławia nie otrzymałem odpowiedzi :(: Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz:

NISSAN Micra, produkowanych od sierpnia 1992 roku, wyposażonych w silniki benzynowe szesnastozaworowe o poj. 1,0 dm3 i mocy 40 kW i poj. 1,3 dm3 i mocy 55kW

 

http://www.motopublica.pl/sklep,1027,,,03,...n,128277,0.html

33.50 zł + koszty wysyłki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Andy, już mam - całkowity koszt to 37 pln i jest to ksero tej książki, ale ksero b. ładnie oprawione i co najważniejsze czytelne (starannie wykonane) - jestem zadowolony! Jeszcze raz dzięki i jak by ktoś chciał namiary to przypominam:

http://www.motopublica.pl/sklep,1027,,,03,...n,128277,0.html

Pozdro. :one:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
mozna ja kupic w ksiegarni Wydawnictawa komunikacji i łaczności w Warszawie cena ok35zl :D

 

Byłem wczoraj w księgarni WKŁ na Kazimierzowskiej w Warszawie i niestety już nie ma, skończył się nakład i nie wiadomo czy będzie wznowiony. Podobną informację otrzymałem w księgarni technicznej na Mazowieckiej, więc jeśli ktoś w której księgarni w wawie można jeszcze kupić książkę o Mikrze K11 proszę o info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tam (na Kazimierzowskiej) ostatnia sztuke bralem z polki :D

Wezme sie w tym tygodniu za skanowanie jej bo z tego ci widze nie jest dostepna w necie. Jak ktos chce konkretny rozdzial to mozecie sie zglaszac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość majsterus

nie kupujcie tych książek,

nic w nich nie ma...

szkoda kasy na te pierdoły lepiej poszukać w necie serwisówki w j.angielskim

mam Sam naprawiam Toyota Corolla, Mercedes benz, nissan sunny i to jest jedna wielka lipa

nie ma w nich opisanych skrzyń biegów, w mercedesie jest głównie silnik diesla, o benzynie kilka kartek, brak opisów i danych z czujnikami silnika, więc ja tych wydawnictw nie polecam. To jest dla użytkowników którzy dbają o poziom oleju i ciśnienie w oponach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tam (na Kazimierzowskiej) ostatnia sztuke bralem z polki :D

Wezme sie w tym tygodniu za skanowanie jej bo z tego ci widze nie jest dostepna w necie. Jak ktos chce konkretny rozdzial to mozecie sie zglaszac.

 

będę bardzo wdzięczny za wrzutę - jak usłyszałem w kilku księgarniach, że nie drukują już to pomyślałem, że jak zdobędę gdzieś to będzie trzeba to jakoś mądrze wykorzystać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...