Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

micra k 11 książka


Gość korab
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość KaDziesiątka
To jest dla użytkowników którzy dbają o poziom oleju i ciśnienie w oponach.

 

O przepraszam, to jakaś pomyłka szukałem w niej parametrów ciśnienia w oponach i nie znalazłem ;)

Może ktoś wie jakie powinno być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2.2-2.5 na przód i 1.8-2.0(2.2?) na tył zależnie od obciążenia.

mam Sam naprawiam Toyota Corolla, Mercedes benz, nissan sunny i to jest jedna wielka lipa
majsterus skoro nie masz książki do micry (i pewnie nigdy nie widziałeś) to się nie wypowiadaj. Dla każdej marki są inni autorzy, więc trzy jaskółki nie czynią wiosny... :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość majsterus
To jest dla użytkowników którzy dbają o poziom oleju i ciśnienie w oponach.

 

O przepraszam, to jakaś pomyłka szukałem w niej parametrów ciśnienia w oponach i nie znalazłem ;)

Może ktoś wie jakie powinno być?

 

chyba wyrwali Ci tę stronę:)

no wiecie chłopaki bazuję na swoje wiedzy zdobytej na innych autach a tę książkę jak kupię to (o ile ją kupie może dostanę w prezencie??) przeznaczę ja na utrzymanie higieny osobistej:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh macie wymagania ... pdf.... :) Cieszylbym sie gdybym znalazl cos w kwocie do 100 do mojej K10 :)

 

a ja znalazlem:P tyle ze w szwecji:P haynesa, micra k-10:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gielda na Żeraniu funkcjonuje tylko w niedziele jesli bedziesz ta autkiem smigal, to gielda jest przy kanale zeranski ulica to bodajrze Płochocińska.

acha, ok, nie załapałem, że chodzi o giełdę na żeraniu. skorot tak to wiem gdzie.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będę bardzo wdzięczny za wrzutę

 

Mam książkę - jak chce Ci się skserować albo przeczytać i oddać to mogę pożyczyć.

Z resztą może przed kupnem chcesz ją przejrzeć i zobaczyć czy jest sens kupować? Jeśli tak to sie odezwij na pw.

Jak dla mnie informacje w ksiażce są raczej ogólne, ale wystarczające żeby być zorientowanym w temacie jak np. oddaję samochód do warsztatu. Według inf. z książki nic sama bym nie naprawiała (no może oprócz zmiany żarówek :D) ale ja to baba jestem :D Więcej wiedzy mam z forum...

 

ps. Pozdrawiam sąsiada ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardziej przydatny wydaje mi się program INFO-TECH gdzie nie tylko mamy dane dotyczące nissana micry ale większości marek samochodowych

Ale kosztuje :?:

No chyba, że pirat :027:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 10 miesięcy temu...
Gość Stasheq

Napisałem w tym poście, że wrzucę książkę o K11 wydawnictwa WKŁ i wrzucam. Dziś przeleciał ją skaner. Prawie rok minął od tamtego posta :P

Zamieszczone na darmowym serwerze rapidshare, więc mogą to usunąć. Jakby coś pisać to znowu wrzucę. Plik zajmuje prawie 90MB.

http://rapidshare.com/files/96563963/Nissa...ra_K11.pdf.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem w tym poście, że wrzucę książkę o K11 wydawnictwa WKŁ i wrzucam. Dziś przeleciał ją skaner. Prawie rok minął od tamtego posta :P

Zamieszczone na darmowym serwerze rapidshare, więc mogą to usunąć. Jakby coś pisać to znowu wrzucę. Plik zajmuje prawie 90MB.

http://rapidshare.com/files/96563963/Nissa...ra_K11.pdf.html

 

DZIĘKOWAĆ!!! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem w tym poście, że wrzucę książkę o K11 wydawnictwa WKŁ i wrzucam. Dziś przeleciał ją skaner. Prawie rok minął od tamtego posta :P

Zamieszczone na darmowym serwerze rapidshare, więc mogą to usunąć. Jakby coś pisać to znowu wrzucę. Plik zajmuje prawie 90MB.

http://rapidshare.com/fil...ra_K11.pdf.html

 

Dzięki za tą jakże zacną i przydatną rzecz poluje na nią już od kilku miesięcy niestety nie ma tu opisu wersji po lifcie (chodzi głównie o silnik osobne cewki itp) :( ale reszta jest taka sama :one:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie :

Czy ktoś wie gdzie mogę znaleźć książkę lub stronę z serwisówkami do K11 ale w dieslu?

Po prostu nie mam zielonego pojęcia gdzie mogę się wczepić na taką informację. :?:

Może być nawet po angielsku lub niemiecku.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukaj serwisówki do silnika, nie do modelu, model może być francuski, byle by miał ten sam silnik ;). Do tego serwisówka do zwykłej K11 i już jesteś w domu :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...