Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

micra k 11 książka


Gość korab
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

widzę ze poszukujecie książkę napraw do k11 :P . ja posiadam owa książkę w pdf jak by kogoś interesowało niech napisze mi na pw swojego meila to mu wyślę. jest to wydawnictwo WKł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie gdzie mogę znaleźć książkę lub stronę z serwisówkami do K11 ale w dieslu?

 

 

Szukaj książki do ciroena saxo lu peugeota chyba 106

 

na górze citroen na dole nissan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość tomkoziolek
Napisałem w tym poście, że wrzucę książkę o K11 wydawnictwa WKŁ i wrzucam. Dziś przeleciał ją skaner. Prawie rok minął od tamtego posta :P

Zamieszczone na darmowym serwerze rapidshare, więc mogą to usunąć. Jakby coś pisać to znowu wrzucę. Plik zajmuje prawie 90MB.

http://rapidshare.com/files/96563963/Nissa...ra_K11.pdf.html

 

WIELKIE DZIĘKI SZUKAŁEM TEJ KSIĄŻKI DŁUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUGO I JEST. DZIĘKI WIELKIE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Napisałem w tym poście, że wrzucę książkę o K11 wydawnictwa WKŁ i wrzucam. Dziś przeleciał ją skaner. Prawie rok minął od tamtego posta :P

Zamieszczone na darmowym serwerze rapidshare, więc mogą to usunąć. Jakby coś pisać to znowu wrzucę. Plik zajmuje prawie 90MB.

http://rapidshare.com/files/96563963/Nissa...ra_K11.pdf.html

 

DZIĘKUJĘ!!!!!!!!!!!!!! Wczoraj kupiłam Micrę - pochodzenie: Włochy i nie jestem w stanie zrozumieć książki.. ale teraz ściągnęłam tę od Ciebie. BARDZO DZIĘKUJĘ!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

STASHEQ

wielkie,ba bardzo wielkie dzieki za te ksiazke(drukowanie zajelo troche wiecej niz 1h);tu gdzie mieszkam pseudo mechanicy kasuja od E50 - E70 za samo podniesienie maski...

jeszcze raz wielkie dzieki :one:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tomasz79
Napisałem w tym poście, że wrzucę książkę o K11 wydawnictwa WKŁ i wrzucam. Dziś przeleciał ją skaner. Prawie rok minął od tamtego posta

Zamieszczone na darmowym serwerze rapidshare, więc mogą to usunąć. Jakby coś pisać to znowu wrzucę. Plik zajmuje prawie 90MB.

http://rapidshare.com/fil...ra_K11.pdf.html

Małe pytanko. Jak ściągnąć tę książeczkę- trzeba sie zalogować czy zapłacić? bo nie bardzo wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wystarczy kliknac na linka a potem sposob pobierania i to wszystko za free...dzieki stasheq-owi oczywiscie;zajmie ci to jakies 8 minut a drukowanie 80;

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małe pytanko. Jak ściągnąć tę książeczkę- trzeba sie zalogować czy zapłacić? bo nie bardzo wiem.

 

Klikasz w link, który podał Stasheq -> klikasz klawisz FREE -> czekasz 2 minuty -> przepisujesz 4 literki (lub cyferki) z kotkami -> klikasz Download i masz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kubuch, ,sorki za wcinę ,ale może byś tak wpadł na spota w niedzielę 17ta koło ŁUCZNICZKI :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kubuch, Jak zamulisz to nie przesadź,a jak będziesz na działce to smacznego grilla.

A jak nie wypali ani jedno ,ani drugie to wpadnij na spota :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Fidel24

Witam, a ma ktoś może ksiązkę Haynesa Nissan Micra Service and Repair Manual: 1993 to 2002,

 

51WTtEw56%20L._SL500_AA240_.jpg

 

bo szukam wszędzię ale jakoś nie mam szczęścia. A książka by się przydała bo dotyczy także wersji po lifcie, a taką posiadam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, a ma ktoś może ksiązkę Haynesa Nissan Micra Service and Repair Manual: 1993 to 2002,

 

Obrazek

 

bo szukam wszędzię ale jakoś nie mam szczęścia. A książka by się przydała bo dotyczy także wersji po lifcie, a taką posiadam.

 

Haynes u mnie do wzięcia :-) ostal sie po Micrusach. Przylecial do mnie z Australii :diabel2: zainteresowanych na priv

 

edit. Po zerknieciu na ksiazke musze z przykroscia stwierdzic, ze mam wczesniejsze wydanie - wyglada identycznie poza jednym szczegolem - jest dla rocznikow 93-99 wiec nie obejmuje ostatniego liftu. Sorki za zamieszanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 5 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 3 lata później...

Temat stary jak świat, ale pozwolę sobie go odświeżyć.

We wtorek zakupiłem córce Micrę z 1996r slinka.gif, a teraz poszukuję fabrycznej instrukcji, oraz manuala-serwisówki lub książki z serii "sam naprawiam" lub innej.

Wiem, że będą osoby co powiedzą ->to już było, zerknij tu, itp<- ale wierzcie mi, spędziłem już dwa dni i nic nie udało mi się ściągnąć . mlot.gif

Są linki - lecz już nie aktywne, albo wyświetlania typu - Error 404, plik usunięty, brak tego pliku, strona nie atywna itp. niewiem.gif

Z Rapidu też nic mi nie idzie. Znalazłem nawet manuala na czeskiej stronie-w 4 częściach, ale 3 części uszkodzone, na Chomikuj, to samo.

Wczoraj wydałem parę złotówek aby z jakiejś strony ściągnąć, po uprzednim podaniu kodu smsem, lecz wszelkie moje próby bez powodzenia i wszystko do pupa.gif

 

W swojej stopce mam dopis o instrukcjach do większiści Nissanków, więc nikt mi chyba nie zarzuci, że nie chce mi się szukać?!?!?

Więc pytano do Was -- znajdzie się ktoś uczynny i bezinteresownie poda mi 100% strony gdzie mogę to ściągnąć, ale dziękuję za takie strony gdzie trzeba podać przy rejestracji pełne dane osobowe - już raz się nabrałem w POBIERACZEK lub może ktoś prześle mi bezpośrednio na meila? goromi@op.pl

 

Z góry dziękuję blagam.gifblagam.gif i odwdzięcze się /na razie wielkim plusikiem/.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj udało sie przesłać mi w pdf ,sam naprawiam K11.dla mirekg9,z nim sie skontaktuj on ogarnia temat co i jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź, ale nie chodzi mi o książkę WKŁ, tylko o anglojęzyczną wydawnictwa HAYNES.

Pozdro

 

A czy czytałeś kolego temat -->dlaczego warto uzupełnić profil<-- ?

Profil Micra 1,0 to nie wszysto, a typ, rocznik, silnik? np. K10; K11; K12 - silnik 1,0; 1,3; 1,4; 1,5; 1,6 - nie wymagaj za dużo, jeśli sam od siebie nie wnosisz podstawowych rzeczy.

Pozdrowionka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...