Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

micra k 11 książka


Gość korab
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A co ma piernik do wiatraka? Ja pytam o książkę,a kolega mi tu wyjeżdża o profilu...

Nie jestem nowy na tym forum, wydaje mi się, że trochę już WNIOSŁEM. Wystarczy poczytac moje posty i tematy, szanowny kolego.

Więc zanim zaczniesz zwracać komuś uwagę zupełnie nie na temat proponuję upewnić się, czy masz ku temu powód.

Ale nie o tym jest ten temat.

Ponawiam pytanko o książeczkę do K11.

Pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powód? - staram się przestrzegać regulaminu forum. Po za tym przeczytałem temat -->Dlaczego warto uzupełnić profil <--

A tak ogólnie, to jest przyjemniej z atmosferą rodzinną, przyjazną, jeśli się coś wie więcej o innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram,bo wiadomo o co kaman. p.s.walti sprawdzałeś na torentach tam kiedyś była na bank.,a jeszcze jedno jaka to micra?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haynesa do K11 szukałem w necie długo i nie znalazłem :( Można jedynie kupić papierowe na ebayu z Anglii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Twoim chomiku widzę włoską serwisówkę do K11, ale Haynesa nie. Może jestem ślepy? Włoskiego nie przeskoczę :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mirekg9

Ślepy też nie jestem i wiem co u siebie mam i co udostępniam, zawsze cos komus może się przydać.

Wiem również, że jest coś takiego jak np. Translator włosko-polski a jeśli to za trudne, to tłumacz włosko-polski. W translatorze zaznaczasz opcje-tłumaczenie techniczne /tak np. jest w angielskim/ i Ci tłumaczy.

Zapisujesz jako pliki word, a następnie w programie PdfCreator przerabiasz na pdf - nic trudnego.

 

I bądź tu miły, uprzejmy, uczynny dla ludzi sciana.gif . Pewnie najlepiej mieć to wszystko w pupa.gif .

Nie zostaje mi więc nic innego jak tylko te pliki usunąć.

Ślę pozdrowionka. banan.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co się tak spinasz?

Szukam Haynesa, odpowiedziałem również na post dot Haynesa. Napisałeś że coś masz, sprawdziłem i niestety to nie to czego szukam. Do włoskiej serwisówki już kiedyś dotarłem.

Chęć pomocy na plus, ale emocje zdecydowanie niepotrzebne.

Również pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...