Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

terrano 2 silnik 2.4 słaby


Gość tommen22

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie od dłuższego czasu zastanawiam sie nad motorem w moim terrano 2 2.4 12v co można zrobić by przyprawić mu parę kucyków jeżdżę na 30 calowych oponach i już teraz czasami brakuje mu mocy a chcę włożyć jeszcze większe z tym że dodam że wymiana silnika to ostateczność wymiana filtrów i zakładanie jakiś pierdołów to bzdety i marnowanie czasu może ktoś zna jakąś firme zajmującą sie tuningiem benzyniaków może jaką dobrą stronkę z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem jedyne co zagwarantuje odczuwalny zastrzyk mocy to dołożenie turbo.

Fabrycznie twoj silnik ma niski stopień sprężania - idealnie się do tego nada...

Jakiegoś softa na T3 zrobić coby pod te 180-200KM było i okolica 270-300Nm przy doładowaniu na poziomie 0,5 bara.

Choć można by i jakiegoś ultra softa bez IC zrobić i ograniczyć doładowanie do góra 0,4 bara jakieś 240Nm spokojnie takie coś powinno wygenrować.

A co do strojenia to myślę że wydajniejsza pompa paliwa i ECU master załatwiły by sprawę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a turbina od diesla coś podpasuje?

ludzie przesuncie ten temat do innego właściwego działu--TEN JEST OD PROJEKTÓW A NIE TAKICH PYTAŃ NA PRZYSZŁOŚĆ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...