Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[N16] Kod do fabrycznego radia


Gość Daevit
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 lata później...

witam dolaczam do tematu potrzebuje rozkodowac radio clarion
nissan almera 2003 1.5
radio clarion pn-2424m (cy450)
serial clo52920084960
szukalem progrmow do tego w necie jednak podawane mi przez nie kody byly bledne czy ktos umialby mi pomoc? 
dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego żadnym kodem nie rozkodujesz tego radia. Nawet nie próbuj. Wiem co mówię bo sam próbowałem.  Zdemontuj konsolę radia i pooglądaj czy przypadkiem na radiu nie ma naklejonego kodu.

Jeśli brak, to wizyta u elektronika celem wylutowania pamięci 93C46 i odczytania  odpowiednim programatorem kodu. I jeszcze jeden warunek musi być to oryginalne radio z tego pojazdu. Bo warunkiem rozkodowania jest komunikacja z immobilajzerem + poprawnie wpisany kod. Jeśli nie jest oryginalne to może być z tym problem.

Edytowane przez robert45
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z kolegą post wyżej, przerabiałem temat na wiosnę tego roku. w starym radiu padła głowica FM i zakupiłem takie samo sprawne radio na aukcji. Jedynym i najprostszym rozwiązaniem było wylutowanie pamięci ze starego radia i przylutowanie do nowego, cała operacja trwała ok. godziny a koszt to 100 zł, i obeszło się bez żadnego kodowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam Wszystkich mam problem z radiem zablokowane jest pisze Wait 0 i nic sie nie dzieje nr seryjny radia i ten co mam w papierach nie zgadzaja sie wiecie może co z tym zrobic ile by serwis wziol za zrobienie dziekuje za odpowiedz i pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich mam problem z radiem zablokowane jest pisze Wait 0 i nic sie nie dzieje nr seryjny radia i ten co mam w papierach nie zgadzaja sie wiecie może co z tym zrobic ile by serwis wziol za zrobienie dziekuje za odpowiedz i pomoc :)

Poszukaj na forum. Już wszystko zostało opisane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

witam a ja sie dziwie ze wam sie rozkodowały te radia ja u siebie wyjelem radio 7lat temu zamontowałem zamiennik kenwooda teraz bede sprzedawał n16 wlozylem spowrotem ori radio i wszytko gitara. w tym czasie nie raz aku po pare dni nie było ma nowa mapę wgrana a komp caly czas pamieta te radio 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Witam. Może ktoś uprzejmy z forumowiczów poda mi kod do radia obecnie używanego i kupionego na wymianę ze zdjęcia  ? ..zakupiłem używane,  bo w moim CD nie działa,  ale nie mam kodu niestety, boję się ruszać bez kodów.  Z góry dziękuję za pomoc

20200924_160038.jpg

20200829_191018.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
W dniu 7.01.2010 o 20:43, michal801 napisał:

Kod radia to: 5055

Fotka się przydała - były potrzebne nr seryjny i model radia.

 

Odnośnie security może być potrzebne kodowanie immobilajzera bo radio współpracuje z immo.

Witaj kolego. Czy zajmujesz się jeszcze wyszukiwaniem kodów do radia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...