Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Przegląd


Gość llapka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przegląd po 3 latach-60kkm:

przegląd-robocizna=290zł

olej swój,5l shell ultra extra 5w30=149zł(hurtownia)

filtr oleju OEM=47zł

filtr kabinowy OEM=130zł(rabat)

klocki przód OEM=231zł(25%rabat)

klocki tył OEM=187zł(25% rabat)

uszczelka 5,5zł

mat.pomocnicze 17zł +17

-----------------------------------

razem:1073,5+ pierwszy przegląd rejestracyjny po 3 latach=98+1zł

wymiana klocków w cenie przegladu!!!

Jakość usługi 5+obsługa 6!

 

Duży przegląd (po 3 latach) w serwisie na Oczapowskiego 1111,95 - cena z 7% rabatem. Podobnie jak blackl, ja też jestem z tego serwisu bardzo zadowolony. Swoją Tiidę serwisuję tam od początku (mimo, że była kupiona w Odyssey). A tak nieco od tematu odbiegając - czy ktoś z was wymieniał już wycieraczki przedniej szyby? Ja właśnie zostałem do tego zmuszony bo od ramienia odlazło ładnych parenaście centymetrów gumy. Przyjemność ta kosztowała mnie dzisiaj (razem z wymianą) 70 zł. Cena dotyczy oczywiście obu wycieraczek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wymieniałem już trzy razy.Dwa razy płaskie bosche(ok.80zł komplet),a teraz takie taniochy z castoramy "ALCA" za 18zł komplet i też dają radę :dribble: 600+380mm

Ps.po 3 latach wypada mały przegląd. :wave:

Edytowane przez manix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wymieniałem już trzy razy.Dwa razy płaskie bosche(ok.80zł komplet),a teraz takie taniochy z castoramy "ALCA" za 18zł komplet i też dają radę :dribble: 600+380mm

Ps.po 3 latach wypada mały przegląd. :wave:

 

Ja tam nie wiem - w każdym razie na fakturze mam napisane - "Przegląd duży, 2,6 rbh, 495,69 zł"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie wiem - w każdym razie na fakturze mam napisane - "Przegląd duży, 2,6 rbh, 495,69 zł"...

WOW,ale cena!!! W moim (myślałem że dość drogim aso,przegląd po 3 OTK 290zł(o dziwo,na fakturze też napisane PRZEGLĄD DUŻY)Wychodzi na to że dla nich teraz wszystkie są duże bo na fakturach po roku i dwóch też duże. Edytowane przez manix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WOW,ale cena!!! W moim (myślałem że dość drogim aso,przegląd po 3 OTK 290zł(o dziwo,na fakturze też napisane PRZEGLĄD DUŻY)Wychodzi na to że dla nich teraz wszystkie są duże bo na fakturach po roku i dwóch też duże.

A u mnie w zeszłym roku był mały przegląd. Wg faktury trwał 1,5 rbh i kosztował (z rabatem 5%) 277,89 zł. Fakt, może serwis, z którego korzystam nie jest może najtańszy, ale jak sobie pomyślę ile musiałbym zapłacić tam, gdzie samochód kupiłem (a jest to nowy, piękny, przeszklony salon)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duży przegląd (po 3 latach) w serwisie na Oczapowskiego 1111,95 - cena z 7% rabatem. Podobnie jak blackl, ja też jestem z tego serwisu bardzo zadowolony. Swoją Tiidę serwisuję tam od początku (mimo, że była kupiona w Odyssey). A tak nieco od tematu odbiegając - czy ktoś z was wymieniał już wycieraczki przedniej szyby? Ja właśnie zostałem do tego zmuszony bo od ramienia odlazło ładnych parenaście centymetrów gumy. Przyjemność ta kosztowała mnie dzisiaj (razem z wymianą) 70 zł. Cena dotyczy oczywiście obu wycieraczek.

Witam, co do wycieraczek to wymieniem (przód) po 2 latach (go gumki sie rwały) na firmowe DENSO - podobno japońskie, ktore kupłem w sklepie SAGA ul. Ordona 3, w Wwie. Cena za 2 ok, 70 z ł, pozdrawiam.

Edytowane przez Jark
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, co do wycieraczek to wymieniem (przód) po 2 latach (go gumki sie rwały) na firmowe DENSO - podobno japońskie, ktore kupłem w sklepie SAGA ul. Ordona 3, w Wwie. Cena za 2 ok, 70 z ł, pozdrawiam.

Dobra informacja - zapamiętam ten adres. A jak się te DENSO sprawują?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra informacja - zapamiętam ten adres. A jak się te DENSO sprawują?

Witam, Te Denso mam ok 1 roku i są raczej bez zarzutu. Ostatnio ta krótsza, po stronie pasażera słabiej mi troche docierała (paski niewytartej powierzchni szyby ) , ale po nasmarowaniu gumy gliceryną (w aptece 2,5 zł) znów jest ok.

pzdr

ps. nowe Denso są bez spojlera, więc z nissanowskich odpiłowałem spojler (rozwierciłem nity mocująe) i zanitowałem do nowego ramienia

Edytowane przez Jark
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps. nowe Denso są bez spojlera, więc z nissanowskich odpiłowałem spojler (rozwierciłem nity mocująe) i zanitowałem do nowego ramienia

Ja mam prostszy sposób,wyciągam gumkę+sprężynki (te płaskie blaszki)i zakładam do oryginalnych wycieraczek.Zawsze tak robilem i to się sprawdza Edytowane przez hydros
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam prostszy sposób,wyciągam gumkę+sprężynki (te płaskie blaszki)i zakładam do oryginalnych wycieraczek.Zawsze tak robilem i to się sprawdza

Ok, zgadza się, ale gumki muszą mieć tą samą szerokość przekroju. W przeciwnym razie albo haczą o uchwyt albo są nazbyt lużne w uchwytach. W obu przypadkach hałasują i dobrze nie przylegają do tafli szyby.

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam!

 

tiidą mam od kilku miesięcy (benzyna z 2008) i wypada jej przegląd po 60tys.km - koszt ok1500zl (Wałbrzych) w ASO,ale zastanawiam się czy warto? Z jdnej strony to świetny samochód,ale nie planuję jakiejś odsprzedaży tylko nie mam zaufania so innych zakładów mechaniki samochodowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadnego przegladu nie robilem w ASO. Wystarczylo mi kontaktow przy okazji wyjasniania stukow w zawieszeniu. Tiida - dla mnie bardzo udany zakup i fajne auto, ale obsluga posprzedazna w oficjalnym kanale - zenada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...

szukam sprawdzonego warsztatu w warszawie lub okolicach do zrobienia kompleksowy przegląd  Tiida 1,6  110km , 8 letni , jestem już zmęczony jeżdżeniem po pseudofachowcach  może jakaś  rzetelna wskazówka od użytkownika. Pozdrawiam  :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Swoją Tiidę od nowości serwisuję w Jaworski-Gajewski na Oczapowskiego w Warszawie. Autoryzacji Nissana co prawda od jakiegoś czasu nie mają, ale mam do nich zaufanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...