Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Instrukcja X-Trail T30


Gość marekw67
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

No tak wszystko ładnie pięknie (linki do ściągnięcia tej książki już były zapodawane na forum), ale z tego co się orientuję to jest książka na Kanadę. Nie ma w tym większego problemu, tylko że nie obejmuje wersji z silnikiem diesel. Książka opiera się tylko na silniku bodajże 2,5 benzyna. O ile można podpatrzeć na ogólne historie to jeśli chodzi o silnik to nic z tego. Nie dowiemy się np. ile oleju wchodzi do silnika, jaki jest filtr oleju itp.

 

Może uda Ci się znaleźć w wersji diesel. Ja spędziłem dużo czasu na google i tylko bylo coś do ściągnięcia poprzez torenty a ja się na tym nie znam i odpuściłem.

 

Szkoda nie ma ksiązki z serii "sam naprawiam". To było coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) ludzie pomocy

kupiłem x 2,2 dci 2002r

pierwszy raz mam nissana

pierwszy raz mam 4x4

manual mam tylko po francusku nie znam tego języka

prosze o jakieś namiary na polsko-języczną wersje

z góry wielkie dzięki za zainteresowanie i pomoc

 

Napisz co w szczegolnosci cie interesuje to zrobie ci scan i wysle. calej instrukcji niestety nie bo to ze 200 jak nie wiecej stron

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Interesowałoby mnie najbardziej wszystko na temat silnika, biegów i kontrolek na desce. Dzieki ;)

 

Marekw67 i MonteChristo

Podajcie adres maila to wysle pare stron - niestety nie moge sie dobrac do waszych maili - sam n ie wiem dlaczego :/ :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poproszę również skan jeżeli to możliwe opisu radia i obsługi + demontaż.

 

Dziękuje

iszidawa@o2.pl

 

Musisz podac ktorym modelem (rocznik) jezdzisz bo radia sa rozne - ja akurat mam ze zmieniarka na 6 plyt ale w instrukcji jest tez drugie na 1 plyte wiec.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vazaha przy okazji wielkie dzięki za możliwość skserowania instrukcji. Co prawda mam model przed liftingiem, ale zawsze. Instrukcja niby ok, ale jak się zagłębiłem to z żalem stwierdzam, że jest bardzo słaba. Jej słabość polega na totalnej ogólności - pewnie takie są manual user. Mało informacji ciekawych - są często rzeczy oczywiste. A najczęstszy komentarz to skontaktuj się z serwisem nissana.

Najlepszy przykład to jak chciałem ściągnąć obudowę tylnego górnego stopu - aby wyczyścić klosz lampy. W polskiej wersji jest tylko rysunek, w angielskiej ściągniętej z netu też tylko rysunek a w niemieckiej którą mam dołączoną do auta - rysunek i opis.

A najlepszą ksiązką jest ta ściągnięta z netu - czyli bardzo obszerna chyba z 1000stron - serwisówka - co prawda po angielsku i co gorsza tylko dla auta z silnikiem benzynowym. Może doczekamy czasów, kiedy ktoś wypuści porządną książkę o naprawie naszych nissanów.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vazaha przy okazji wielkie dzięki za możliwość skserowania instrukcji. Co prawda mam model przed liftingiem, ale zawsze. Instrukcja niby ok, ale jak się zagłębiłem to z żalem stwierdzam, że jest bardzo słaba. Jej słabość polega na totalnej ogólności - pewnie takie są manual user. Mało informacji ciekawych - są często rzeczy oczywiste. A najczęstszy komentarz to skontaktuj się z serwisem nissana.

Najlepszy przykład to jak chciałem ściągnąć obudowę tylnego górnego stopu - aby wyczyścić klosz lampy. W polskiej wersji jest tylko rysunek, w angielskiej ściągniętej z netu też tylko rysunek a w niemieckiej którą mam dołączoną do auta - rysunek i opis.

A najlepszą ksiązką jest ta ściągnięta z netu - czyli bardzo obszerna chyba z 1000stron - serwisówka - co prawda po angielsku i co gorsza tylko dla auta z silnikiem benzynowym. Może doczekamy czasów, kiedy ktoś wypuści porządną książkę o naprawie naszych nissanów.

Pozdrawiam

 

Ciesze sie ze moglem pomoc - a tak przy okazji podaj na maila link lub adres tej servisowki po angielsku o ktorej piszesz. Mozesz tez to podac na forum napewno wielu sie przyda

pozdro i szerokosci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vazaha - ja to znalazłem na naszej stronie forum.

Zapodaję linka:

http://www.nissanklub.pl/forum/viewtopic.p...ht=serwis%F3wka

 

a w szczególe

http://www.nissanclub.cz/manuals.php?&...=cze&kols=6

 

Jest tam 9 plików w formacie rar. należy je ściągnąć - zapisac do 1 katalogu i rozpakować.

Zacząłem to drukować, ale całość ma chyba ponad 3000 stron. - dałem sobie spokój.

 

Jak ktoś ma problemy to mogę podesłać albo rar albo już rozpakowane na skrzynkę. Info na priv.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Nie no oczywiście można sobie sprawić prezent za 175zl. Widziałem tę książkę u kolegi Vazaha i już się wypowiadałem na jej temat. Owszem jest, ale naprawdę nie ma tam żadnych cudów. Ot zwykła bardzo ogólna książka. Albo coś jest bardzo pobieżnie opisane, albo są rzeczy oczywiste, które nie wymagają żadnego komentarza. A i tak każda kwestia kończy się sformułowaniem ,by udac sie do ASO.

Jeśli ktoś ma to za free, ksero itp. to rozumiem. Kupić za 175zl. - zdecydowanie odradzam. No ale jak ktoś ma x-traila to i go stać na książkę. ;)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Witam.

 

Poszukuję instrukcji obsługi do nissana x-trail z rocznika 2004 2.2dci. Bardzo proszę o wysłanie na adres fans_20@o2.pl

 

Interesowałoby mnie najbardziej silnik, biegi, kontrolki na desce, opis radia ze zmieniarka na 6 plyt

Najchętniej jakby instrukcja była w języku polskim.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Fans
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Poszukuję instrukcji obsługi do nissana x-trail z rocznika 2004 2.2dci. Bardzo proszę o wysłanie na adres fans_20@o2.pl

 

Interesowałoby mnie najbardziej silnik, biegi, kontrolki na desce, opis radia ze zmieniarka na 6 plyt

Najchętniej jakby instrukcja była w języku polskim.

 

Pozdrawiam

 

Kupiłem tę ksiąźkę na Allegro za 95 zł. Nie warta nawet tych pieniędzy... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam.

 

Poszukuję instrukcji obsługi do nissana x-trail z rocznika 2004 2.2dci. Bardzo proszę o wysłanie na adres fans_20@o2.pl

 

Interesowałoby mnie najbardziej silnik, biegi, kontrolki na desce, opis radia ze zmieniarka na 6 plyt

Najchętniej jakby instrukcja była w języku polskim.

 

Pozdrawiam

 

Witam serdecznie !

 

Podpinam się pod prośbę kolegi, ponieważ posiadam ten sam model auta. Jeżeli ktoś posiada instrukcję obsługi proszę o przesłanie na maila malolepszy.tomasz@gmail.com

 

Z góry dziękuję i pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

 

Podpinam się również do tej prośby o instrukcje do rocznika 2004 2,2 dci

 

mój e-mail wysockip@g.pl

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć

 

zeskanowana instrukcja obsługi Nissana X-Trail jest zbyt duża i pomimo spakowania nie potrafię jej wysłać.

Mogę ją przesłać na płycie CD na adres domowy.

Adresy można przesyłać na prywatnego maila.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć

 

zeskanowana instrukcja obsługi Nissana X-Trail jest zbyt duża i pomimo spakowania nie potrafię jej wysłać.

Mogę ją przesłać na płycie CD na adres domowy.

Adresy można przesyłać na prywatnego maila.

 

Jankbkak jeżeli jest zbyt duża żeby przesłać mailem, może spróbuj ją wrzucić na jakiś serwer typu rapidshare.com

 

Jeżeli natomiast to nie wypali, to z chęcią skontaktuje się z Tobą na privie o przesłanie tej instrukcji na adres domowy :)

 

dzięki za pomoc i pozdrowienia !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam,

 

Jeśli już ktoś zeskanował te 200 stron polskiej instrukcji do T30 to proszę o podesłanie

krzysztof_warzocha@o2.pl

 

po zdr

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...