Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Primera P12 GPS


Gość Kuubi12
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość doktorkidler

z tego co ja sie orientuje powinien byc drugi naped dvd pod tym wlaśnie cd i chyb anie ma czegos takiego jak instalacja GPS tylko sie wklada płytkę do napedu DVD i ona wtedy czyta mape....

podkreslam ze moge sie myslic :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość doktorkidler

nawigacja bedzie działała tylko na modelach z dvd moja primera tez ma na desce MAP ale nie ma napedu do nawigacji wiec głowy tym sobie nie zawracam :D z tego co wiem bywały również modele z wbudowanym dvd w bagażnikach ale ja nigdy tego osobiści nie widziałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha dzieki ;> mozna jakos wbudowac ten panel dvd?

 

jeżeli nie masz napędu dvd to nie ma w tym aucie zamontowanej nawigacji, a sama nawigacja to nie tylko dołożenie napędu dvd. Poza tym nie ma map na polskę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Hej

 

A miał ktos okazje przetestować w primerce mape wydana przez Blaupunkta :) Wlasnie sie w taka zoopatrzylem i bede wieczorem próbował cos z tym zrobic no chyba ze ktos tu wczesniej ostudzi moj zapał.

Mysle ze jako tako nissan nie jest zobligowany do wypania mapy do nawigacji tylko producent. A ze jest to w moim przypadku Blaupunkt to zaopotrzylem sie w odpowiednia mape 2009/2010 r w sytemie Dx wiec zobacze co to bedzie

 

pozdro narka

 

No i powiodlo sie sciagniete mapy działaja w mojej p12 pokazuje moja wies na ktorej mieszkam to juz mysle ze sukces z racji temperatury oraz poznej pory system dzialania tego opatentuje nastepnym razem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A możesz podać jakieś namiary na tą płytkę?

Edytowane przez Pawd1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja próbowałem - nie poszło. Mam Navi opartą na platformie X.6 (Xanavi Birdview Navigation X6.0) i z tego co się już dowiedziałem na różnych forach, Nissan_Renault v.29 nie będzie u mnie działać bo jest nie kompatybilne z platformą X6.0 tylko z Nissan X7.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja próbowałem - nie poszło. Mam Navi opartą na platformie X.6 (Xanavi Birdview Navigation X6.0) i z tego co się już dowiedziałem na różnych forach, Nissan_Renault v.29 nie będzie u mnie działać bo jest nie kompatybilne z platformą X6.0 tylko z Nissan X7.0

dzieki dam sobie chyba z tym spokoj, mam tomka na telefonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm czy ktos probowal z mapami v29 u mnie nie chca dzialac nie wiem czy to problem z DVD DL czy poprostu to nie pojdzie.

Zapewne zbędna uwaga, ale jeżeli miałoby zadziałać (bo może soft jest OK), to oczywiście tą płytkę DVD DL nagrałeś tylko w jednej sesji, i zamknąłeś?!? Jeżeli tak, to pozostawałaby jeszcze kwestia, czy DVD od navi czyta DL'ki?!? Troche tych znaków zapytania jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

 

tu ja znajdziesz, ale to aktualizacja tych map, które były wcześniej na X6.0 dodana tylko Grecja bo jej chyba wcześniej nie było. Europa Środkowa dalej poza zasięgiem w X 6.0. Pozdrawiam

http://www.gpsunderground.com/forums/showthread.php?t=18524&language=pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem ciekawy cz działa Ci ta nawigacja blaupunkta i w jakie primerze, który rok produkcji. Jeśli chodzi bez zarzutów napisz coś więcej. Z góry dziękuję, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Możesz podac jakieś namiary na siebie? Też potrzebuje takiej płytki do mojej P12.

dzieki

 

 

Hej

 

A miał ktos okazje przetestować w primerce mape wydana przez Blaupunkta :) Wlasnie sie w taka zoopatrzylem i bede wieczorem próbował cos z tym zrobic no chyba ze ktos tu wczesniej ostudzi moj zapał.

Mysle ze jako tako nissan nie jest zobligowany do wypania mapy do nawigacji tylko producent. A ze jest to w moim przypadku Blaupunkt to zaopotrzylem sie w odpowiednia mape 2009/2010 r w sytemie Dx wiec zobacze co to bedzie

 

pozdro narka

 

No i powiodlo sie sciagniete mapy działaja w mojej p12 pokazuje moja wies na ktorej mieszkam to juz mysle ze sukces z racji temperatury oraz poznej pory system dzialania tego opatentuje nastepnym razem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Kolego odezwij się proszę -czy to prawda że da się zaimplementować jakąś Polską mapę do navi w P12???

 

No i powiodlo sie sciagniete mapy działaja w mojej p12 pokazuje moja wies na ktorej mieszkam to juz mysle ze sukces z racji temperatury oraz poznej pory system dzialania tego opatentuje nastepnym razem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Witam od niedawna jestem posiadaczem nissana primery no i zastanawiam się czy jest możliwość, żeby mieć mapę Polski w oryginalnej navigacji? Może ktoś znalazł sposób? Pozdrawia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

No tyle że Tomciom pisał o sukcesie z mapami Blaupunkta, niestety brak szczegółów tej operacji :-(

Parę osób pisało też o x6 w wersji 2012/2013 na której podobno jest mapa Polski. Generalnie mam wrażenie że jak ktoś już znajdzie rozwiązanie tego problemu to temat zlewa, niestety, zamiast podzielić się wiedzą :-/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...