Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Awaria tylnego napędu??? QQ+2 4x4


sceptyk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2wd wcale nie używam. Używam w aucie trybu auto od 3 lat. Nic nie przełączam. Kilka razy przydał się w najmiej spodziewanych momentach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień jak każdy bez samochodu.... Stoi już tydzień w ASO, zapocona olejem pokrywa rozrządu, usterka esp i slip kombinują i nie mogą dojść jak to usunąć, niezałapujący na szynie lewej fotel - czekają na nowy szkielet i szyny, jakieś tulejki w tylnym i przednim zawieszeniu wymienili bo coś pukało. Zaglądam zaglądam. . . :)

 

 

Pozdrawiam.

Witam

Wg mnie serwis nissana nie dorasta do tego samochodu. Brak dobrych i doświadczonych mechaników posiłkują się w dużej mierze uczniami lub mechanikami beż żadnego doświadczenia, A o poziomie elektryków w nissanie to można książki pisać. Działają na zasadzie prób i doświadczeń - a może się uda. Wg mnie nawet fiat ma lepszy serwis niż nissan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

(...)

A o poziomie elektryków w nissanie to można książki pisać. Działają na zasadzie prób i doświadczeń - a może się uda.

(...)

No niestety i ja mam podobne doświadczenia dot. "wyszkolonych elektryków nissana" - dot. ASO Elbląg

Dodatkowo robienie z klienta wariata, że tak musi być, poprawianie po kilka razy, zostawianie po naprawie syfu, powyłamywanych i upierniczonych elementów tapicerki, starych odciętych przewodów od alarmu... nie polecam :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 lat później...

Witam serdecznie powiem tak ,że też mam takie same objawy na śniegu i ruszaniu przód ,tył i jest ten huk jak by po środku auta .Dokreciłem te 4  śruby mocowania wału z tylnym dyferencjałem i nic nie dało .Masakra nie wiem co to może być .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...