Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Chcesz kupić patrola? Masz pytania? Pytaj tutaj


Gość tho-mas
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałem się zapytać odnośnie tego patentu z filmu czyli oil catch can ma to ktoś u siebie w 3,0 pomaga to coś czy to tylko  bujda

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja założyłem u siebie, czy pomaga nie wiem, ale wydanie 99zł jakoś mnie nie zubożało więc nie narzekam.

Generalnie podobno pomaga, ale silnik 3.0 nigdy przebiegów jak 4.2 nie będzie miał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam 

 Jak każdy na tym forum noszę się z zakupem patrola  krótkiego rocznik 2000-2005. Mam pytanie czy lepiej kupić mi patrola z padniętym silnikiem i zrobić swapa bmw 3.0 szukam oczywiście w Niemczech 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, jestem zainteresowany kupnem Patrola, chciałem się dowiedzieć czy może tego ktoś oglądał, warto się fatygować czy lepiej odpuścić. 

https://www.otomoto.pl/oferta/nissan-patrol-2-8td-gr-ii-y61-dlugi-7os-diff-lock-skory-ID6CJLxr.html

Z góry dzięki za odpowiedź

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Cześć, potrzebuję porady.

Szukam od jakiegoś czasu czegoś 4x4. Ponieważ nie jestem mechanikiem ani nawet nie mam warunków garażowo-warsztatowych to szukam czegoś NA PRAWDĘ bez wkładu technicznego oraz na zdrowej ramie. Blacharkę, serwis filtrowo-olejowy czy nawet wymiana rozrządu to normalny serwis, więc takie coś dopuszczam. Dziś oglądałem całkiem ładny egzemplarz GR Y61. Sprzedawca nie jest żadnym cwaniakiem, też, tak jak ja, nie zna się za bardzo niuansach mechanicznych. W czasie oględzin wyskoczyły mi dwie sprawy. Szpara/dziura w okolicach skrzyni biegów - już zdiagnozowane,  oraz zapocenie/zaolejenie za blokiem silnika na elemencie, którego za chińskiego boga nie jestem w stanie zdefiniować. Proszę Was o info, co to może być za usterka ? Z góry dzięki za pomoc. 

 

 

7f96c11b570f9c67med.jpg

 

0a8febcab3a483ffmed.jpg

Edytowane przez skura
złe zdjęcia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Cześć,

Czy krótki Patrol jest wystarczająco duży, żeby zrobic z niego autko wyprawowe dla 2 osób?

Pzdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dzięki. Czy robili zabudowę środa usuwając tylną kanapę? Myślę o mniejszej zabudowie - tylko do bagażnika i rozkładanym na zawiasach "blacie", który można by położyć na założonej na płasko kanapie. Od biedy chyba dałoby się na tym przespać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega ma wywalone tylne siedzenia i przyklejoną na piane pur "podłogę" na której ma mocowania to zabudowy/skrzynek/itp oraz miejsce do spania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Nie, nie i jeszcze raz odradzam - nie znam nikogo kto byłby zadowolony z zakupu, a znam kilka osób którym do zadowolenia było bardzo daleko. ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Cześć, czy ktoś z Was kojarzy ten samochód? Może coś więcej o nim powiedzieć? Mam ponad 300km żeby go ogladnac, a chciałbym uniknąć kolejnych bezsensownych wycieczek.

Z tego co widzę auto wróciło kolejny raz na otomoto

Za wszystkie odpowiedzi będę wdzięczny 

https://www.otomoto.pl/oferta/nissan-patrol-nissan-patrol-gr-y61-2-8-turbo-diesel-long-7os-lift-2cale-ID6DNzN7.html

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...