Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Terrano II, radio


Gość ToMmek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Radio na tylnej ściance ma gumowy odbój, właśnie po to by nie musiało na niczym leżeć ... i lepiej żeby nie leżało, pamiętaj że to terenówka  :whistle:  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No i dziś robota dokończona pełnym sukcesem :)

Włącznik świateł awaryjnych działa plus dodatkowy przycisk który posłuży do halogenów. Radio które wybrałem jest modelem krótkim który mniej waży a tym samym ma więcej przestrzeni do chłodzenia 

Poniżej zdjęcia

DSC_2791.jpg

 

DSC_2792.jpg

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ameryka wyszło, ja wsadziłem "podliftowaną" ramkę z primery. Muszę przyznać że ta przeróbka wygląda lepiej niż moja. :spoko::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszt przeróbki:

- Ramka od Primery z przełącznikami 35zl + kw

- Przejściówka przewodow Nissan na DIN 6,5 zl + kw

- Radio 1 DIN, krotkie 179 zl

3 godziny pracy i wyglada porzadnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Radio , Anty radio tego można słuchać :)

Dziś autko jeszcze dostało piaskowanie i wymalowane proszkowo czarne felgi 15" i opony 31" więc się dzieje jeszcze tyko zmiana zawieszenia i będzie dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

mały update

zrobiłem tez taki zestaw jak ma @KAINE, wtyczka od awaryjnych pasuje po lekkim podcięciu do przełącznika, aby mieć sterowanie radiem z kierownicy, trzeba dokupić moduł ale i tez odciąć od wtyczki (ta od awaryjnych) 3 przewody sterujące inaczej będzie nam się tarabanić wszystko w radiu np. włączenie awaryjnych powoduje wyszukiwanie fal :D i różne takie tylko SOURCE działa OK 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mały update

zrobiłem tez taki zestaw jak ma @KAINE, wtyczka od awaryjnych pasuje po lekkim podcięciu do przełącznika, aby mieć sterowanie radiem z kierownicy, trzeba dokupić moduł ale i tez odciąć od wtyczki (ta od awaryjnych) 3 przewody sterujące inaczej będzie nam się tarabanić wszystko w radiu np. włączenie awaryjnych powoduje wyszukiwanie fal :D i różne takie tylko SOURCE działa OK 

a tak wygląda w realu  ;)

post-93389-0-91372900-1506092466_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

taka mała uwaga do robiących, nei ma tam kątów prostych, czyli to nie prostokąt :D i jak trafię kolejną ramkę lub dopasuje od czegos innego to wytnie się dokładniej :D 

aktualnie auto jest u @SNAKE4X4 na pompie :D ale jak wróci to wrzucę fotkę z wtyczkami, chyba, że Wężu się pochyli nad tym :D ale mówię od razu łatwo nie będzie :D bo jest ciasno i radio i wtyczki :D 


--------------------------------------------

pojawił się kłopot, może to kwestia odcięcia jeszcze jakiegoś kabla ale załączenie awaryjnych pali bezpiecznik od tylnych świateł 


------------------------------------------------------------------------------------------

pomierzyłem co i jak w kostkach instalacji,  bo Ala pod dom wróciła i tak jak na rysunku, może ktoś sprawdzić u siebie czy ma tak samo w Tyrusiu jak ja ewentualnie co i jak zmienić, bo na początek muszę podać stałe 12V bo nie ma i zamienić masy aby było tak jak w Ali bo to w końcu z Ali przełącznik, 12V od oświetlenia gdzieś się znajdzie. 


/-----------------------------------------------------------------------------------------

chyba znalazłem rozwiązanie :D  Ashampoo_Snap_4 października 2017_19h21m52s_001_.png

jutro testy schemat dla potomnych co i jak 


/--------------------------------------------------------------

zwarcie 8 i 10 włącza awaryjne, czyli jest OK, reszta kabli niepotrzebna, zostało załatwić oświetlenie aby też migało sobie w rytm :D 

2017-10-04 17.58.37.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...